Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pomysł na prezent

2»

Komentarz

  • A moze ktoś ma stara żeliwna kozę?
  • Może np. "Krystyna, córka Lavransa".
  • a może "W domu najlepiej" Scott Hahn
  • Tutaj kilka propozycji kreatywnych prezentow dla dzieci ponizej 50zl, moze sie komus przyda:
    https://fanimani.pl/blog/kreatywne-prezenty-dla-dzieci-ponizej-50-zl/
  • Kiedyś, dawno temu kupiłam zwykłą dużą bombkę na choinkę, udekorowałam białym pisakiem, ozdobnymi literami podpisałam; "Maćkowa bombka" i ofiarowałam tacie (Maćkowi). Prezent okazał się bardzo trafiony. Od lat co roku bombka wisi w centralnym punkcie choinki, dzieciom opowiada się, że to szczególna bombka dziadka..





  • edytowano grudzień 2015
    Mój Mąż kiedyś kupił mi bombkę w kształcie serca i naszej małej wtedy Ali też - tylko że mniejszą. I też co roku wieszamy w centralnym punkcie i sobie o tym przypominamy :x
  • @jukaa może Nick Vujcic "Bez rąk bez nóg bez ograniczeń" ? Historia gościa bez rąk i bez nóg pewnie każdego może zainteresować.
  • @minka swietny pomysl z tymi bombkami. Synka chrzcilismy tez w Boze Narodzenie ale nie przyszlo mi to do glowy.
  • My dla dziadków robimy bombki ozdobione rączka dziecka. Dziecko odbija swoją rękę na bombce. , potem ja donalowuje oczka noski, kapelusze i jest bombka z balwankami.
  • @minka Hmmm my raczej takie miesieczne dzieci chrzcimy. Ja bym chciala jak najszybciej zawsze... To teraz moze jakos we wrzesniu wypadnie:p ale moze nastepne :p
  • @uJa wstaw zdjecie :))) musi byc sliczna i ciekawa :)
  • @minka "Kolejka" kiepska jeest
    ani o historii (wiedza historii podobna do tej w "Misiu", wróć, jeszcze mniej)
    zasady skomplikowane, trzeba grać z instrukcją
    a jak już człowiek się nauczy, to robi się nudna
    nie polecam
    "Pan tu nie stał" jest moim zdaniem fajniejsza, prostsza, tańsza itd.
  • zrobiłam zdjęcie mojej balwankowej bombce i mogę wam pokazać ale; ) coś za coś; ( zgłosiłam ją na konkurs na fb i potrzebuje kilku lajkow to jak?
  • @minka może mali powstańcy?
  • My mamy Pan tu nie stal, bo myslalam ze to orginal. Gralismy kilka razy. Fajnie bylo.
  • Jeśli ma budować wiedzę historyczną, to lepsza np. Znaj znak
    https://ipn.poczytaj.pl/zabawka/znaj-znak-gra-edukacyjna,250596
  • Mąż kupił dla chrześniaka dwulatka poduszkę, która recytuje Aniele Boży Stróżu mój...
  • Ja zamowilam dzis kalendarze personalizowane czy jak to sie nazywa. Takie z naszymi zdjeciami.
  • "Przez śmiech do lepszego małżeństwa - Gungor Mark" 3xDVD

    Polecam dla małżeństw np. na rocznicę, rewelacja.
    Kupa śmiechu i ścisła praktyka porozumienia damsko-męskiego ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.