Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ferie zimowe - szukam miejsca na biegowki, sanki...

AgaAga
edytowano listopad 2011 w Pomagajmy sobie
W tym roku na pewno nie pojedziemy w prawdziwe gory i na "prawdziwe" narty (meza oko, moje kolano - starosc nie radosc normalnie:confused:). Ale marzy mi sie wyjazd taki wlasnie, zeby dzieci mogly wyszalec sie na sankach, my na biegowkach, do tego spokoj i dobra kuchnia. Ktos z Was zna np. Mazury/Suwalszczyzne zima? Albo Kaszuby? Albo jaki inny region Polski by sie nadawal? Pomysly?

A! I kiedy sa warszawskie ferie, bo wolelibysmy uniknac... Chociaz Warszawa raczej chyba tradycyjnie w gory pojedzie...
Dzieki serdeczne:bigsmile:

Komentarz

  • Aga, Kaszuby z pagórkowatym teren to chyba niezła opcja :cool: Suwalszczyzna też niezła.
  • @Lorelei, a rozslawiaj! W ogole nie mialam pojecia np. o tym zapleczu narciarsko-snowboardowym (a brzmi ciekawie, bo moglibysmy sobie urozmaicic dodatkowo pobyt).Wczytam sie w temat!

    Kaszuby tez za mna chodza. W czasie dwoch tygodniu spedzonych latem w Karwi mialam nieodparte wrazenie, ze najciekawsze miejsca to sa te oddalone o pare km od morza. Tylko przydalyby sie jakies sprawdzone informacje.

    edit: spacja
  • juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:bc:
  • Dobra, dzieki, wczytam sie tylko najpierw w temat, zebym wiedziala, o co pytac:bigsmile:
  • Na Kaszubach to znam dwie górki z których można pozjeżdżać: Wierzyca to raz i nowy wyciąg jest w Przywidzu.
  • I jeszcze kawałek za Przywidzem w Trzepowie. Jak Przywidz mocno oblegany to tam trochę luźniej jest. Ale to wszystko na zjazdówki. Na biegówki na Kaszubach można wszędzie.
  • [cite] Barbara:[/cite]Na biegówki na Kaszubach można wszędzie.

    Z tym tylko zastrzeżeniem, że ślady są rzadko gdzie założone.
    W zeszłym roku, szukałam przygotowanych tras (m.in. Przywidz się tym chwalił na swojej stronie) ale nic konkretnego nie znalazłam. Cała nadzieja w Justynie, że zrobi się to u nas popularne ;-)

    Ale jak ktoś ma śladówki albo lepiej sobie radzi, to tak jak pisze Barbara, Kaszuby są super :-)

    W Sopocie jest Lysa Gora, krótki dość stromy stok z wyciągiem. A w jej bliskiej okolicy kilka km tras, na których bywają założone ślady.

    No i w Elblągu polecam Górę Chrobrego do zjazdów, oraz okoliczny park/las Bażantarnię, na biegówki.
  • [cite] Agnieszka&5:[/cite]Na Kaszubach to znam dwie górki z których można pozjeżdżać: Wierzyca to raz i nowy wyciąg jest w Przywidzu.
    Tak!tam jest super.
  • Wiesiu-witaj:bigsmile::bigsmile:
  • [cite] Bridget:[/cite]Wiesiu-witaj:bigsmile::bigsmile:

    Hej :-) Pojezdzilabym na nartach ;-) Nie powiem :-)
  • [cite] wiesia:[/cite]
    [cite] Bridget:[/cite]Wiesiu-witaj:bigsmile::bigsmile:

    Hej :-) Pojezdzilabym na nartach ;-) Nie powiem :-)

    Chciałoby się:wink:
  • UP. W jakim terminie są ferie w województwie mazowieckim? Oczywiście chodzi mi o rok kalendarzowy 2012, a szkolny 2011/2012. Mam sprzeczne informacje, a dzieci w wieku szkolnym brak.
  • W drugiej połowie stycznia.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.