Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Linki na kryzys małżeński ;)

2»

Komentarz

  • Może i choroba, ale Piotr został powołany od rodziny i niektórzy święci podobno też, wiem, że jak chory to nic do niego nie dotrze i wszystko na swoje obróci niestety....
  • [cite] Zuzapola:[/cite]Może i choroba, ale Piotr został powołany od rodziny i niektórzy święci podobno też, wiem, że jak chory to nic do niego nie dotrze i wszystko na swoje obróci niestety....

    jak ma już zone i dzieci to sobie może ... :wink: pofantazjować o byciu samotnym pustelnikiem
    Podziękowali 1MAFJa
  • Dlatego czasem facet musi pójść na ryby, inaczej mu odbija.
  • ale on już nim został, a nie może sobie,....
  • Zuzopola ale co? do sekty wstapił ?
  • [cite] asiao:[/cite]Zuzopola ale co? do sekty wstapił ?

    Własnie.
    Przecież do zakonu nie przyjmą żonatego, w dodatku ojca dzieciom.
  • to chyba są organizacje zajmujace się wyciąganiem z sekt

    osobiscie to sama bym tam poszła i zagoniła spowrotem do domu
  • Nie nigdzie nie wstąpił, zostawił rodzinę i żyje jak święty pustelnik, modli się, medytuje, mieszkają oddzielnie, po prostu mówi, że małżeństwa człowiek nie może rozdzielać, ale tego od niego sam Bóg oczekuje
  • to trzeba mu zaprowadzic dzieci i powiedziec, ze one chca do taty, a teraz zona musi w spokoju pomedytować i tak codziennie ..i jeszcze mu przynosić rachunki
  • [cite] Zuzapola:[/cite]Nie nigdzie nie wstąpił, zostawił rodzinę i żyje jak święty pustelnik, modli się, medytuje, mieszkają oddzielnie, po prostu mówi, że małżeństwa człowiek nie może rozdzielać, ale tego od niego sam Bóg oczekuje

    Yyy skąd wiesz, że żyje jak święty ? Może coś kombinuje, żeby się od niego rodzina odczepiła a na boku zakłada drugą ?
    Trzeba go tylko poobserwować, oczywiście tak aby nie dręczyć i nie straszyć żony, bo może nie jest tak źle i facetowi chwilowo odbiło autentycznie w stronę świętości....
  • Nie chcę się rozpisywać, bo to nie moja w sumie sprawa, ale dzieci już dorosłe i materialnie rodzinę zabezpieczył, tylko szkoda rodziny
  • acha ..to niezła postać z niego
  • Chyba w Brzesku przy Wisle mieszka dwoch pustelnikow :wink: Najpierw byl jeden, pozniej dolaczyl sie drugi, ale maja osobne chatki.
  • Moja znajoma udostępniła na fb wydarzenie "LUTY PEŁEN MIŁOŚCI"

    http://www.domowezawirowania.pl/luty-pelen-milosci/

    14-dniowe wyzwanie dla żon „Luty pełen miłości”

    Dla wielu osób luty to miesiąc, w którym oczekują wyznań miłosnych, romantycznych chwil we dwoje i umocnienia miłości. Czyż nie jest to czas, w którym przeżywamy Walentynki – Święto Zakochanych?

    Jeśli chcesz, aby dla Ciebie i Twojego męża był to wyjątkowy czas, zacznij działać!

    Podejmij konkretne kroki, które odnowią Waszą relację i zbliżą Was do siebie.

    Nie potrzebujesz, aby Twój mąż wykonywał jakąś pracę, wystarczy, że Ty dokonasz drobnych zmian w swoim sposobie myślenia i działania! Możesz sama sprawić, że doświadczysz z jego strony miłości, o jakiej marzysz.

    Jak to możliwe?

    Weź udział w 14-dniowym wyzwaniu „Luty pełen miłości”. Od 14 do 27 lutego będziesz otrzymywać ode mnie maile z 3-5 minutowym inspirującym filmem oraz drobnym zadaniem na dany dzień. Rozpoczniesz proces zmian w Waszym małżeństwie, który poprowadzi do odnowienia miłości, większej bliskości i zrozumienia.


    Jest to skierowane (jak się okazuje) do małżeństw w kryzysie, ale nawet jak się w kryzysie nie jest, można sobie posłuchać.

    Z góry mówię, że nie znam tej instytucji, w kryzysie nie jestem więc nie wiem czy działa, ale dziewczyny się fajnie słucha ;)
    Podziękowali 1BasiaN
  • sporo ciekawych rzeczy znalazłam na tej stronie.
  • dziękuję OluOdPawla:)
  • edytowano luty 2017
    https://www.youtube.com/watch?v=wpGzHR5YTsA

    polecam
    bardzo ceiekawiepokazane
    Podziękowali 1AleksandraB
  • Na tym kanale jest też bardzo ciekawy film o pięciu językach miłości.
    Podziękowali 1Karolinka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.