Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Surowce na ozdoby świąteczne

1235»

Komentarz

  • Wciąga wciąga- naoglądałam się aniołków i dziś uruchomiłyśmy produkcję z koleżanką- będą prezenty dla ludzi ze wspólnoty- ostatnia partia piecze się:swingin:
    edit- zapomniałam podziękować za wirus weny twórczej:er:DZIĘKUJĘ
  • Tu na blogu (nazwa mi się nie podoba) o aniołkach.
    http://diabelskimlyn.blogspot.com/
    ja mam już hopla, wszędzie walają się materiały, włóczki, filc, jeszcze jutro planuję nabyc styropianowe bombki. :bigsmile:
  • ja też bym porobiła :sad: ale walczę z mega nudnym zestawieniem i to z ostatnich 4 lat :cry:
  • mama_asia (Aśka)
    eh ta skromność !!!
    Bombka wygląda jak kupiona w sklepie !!!

    Ja również się przymierzam do zrobienia choć jednej na próbę

    ganna4
    dziękuję za link
    Miałam z siostrzenicą robić aniołki z masy solnej, ale chyba skorzystamy z podpowiedzi i tym razem zrobimy właśnie na wzór z podlinkowanej strony.
    Już się cieszę na myśl, że nie padnę po sprzątaniu po tych "robótkach"
    :bigsmile:
  • @hipolit - dlatego cieszę się jak głupek jakiś, bo w końcu zrobiłam coś co mi wyszło. Bo jeżeli chodzi o rysowanie, szycie, haftowanie, masę solną itp. to mam dwie lewe ręce.
  • a ja ostatnio dużo się "naszyłam"
    ale cel był szczytny bo dochód ze sprzedaży ma być przeznaczony dla fundacji
    http://www.szkolabezbarier.org

    to efekt
    mam nadzieję, że znajdą się nabywcy
    image
    image
    image
  • coś się nie chce wkleić :sad:
  • Spróbuję Ci pomóc:

    IMG_3768.JPG

    IMG_3767.JPG

    O! Udało się!
  • [quote][cite] MonikaMa:[/cite]Spróbuję Ci pomóc:

    https://lh3.googleusercontent.com/-MX69Bx7xh4g/TtevRJivglI/AAAAAAAAA3o/8twSzSOCs_M/s640/IMG_3768.JPG

    https://lh6.googleusercontent.com/-APC9rOSCDD4/TtevQdLV2aI/AAAAAAAAA3k/z0JNA5oumlE/s640/IMG_3767.JPG

    O! Udało się![/quote]
    a tal ładniej widać:bigsmile:
  • Oooo, Skubana! Przyznaj się jak to zrobiłaś, Czarodziejko :bigsmile: Bo to cenna umiejętność z tym środkowaniem zdjęć.
  • image
    image
    image

    teraz się udało :smile:
  • śliczne!
  • jakie piękne te białe!!! Ja uwielbiam białą choinkę
  • Agax4, a te choinki zszywasz
    na lewej stronie, a potem obracasz na prawo? Czy wypy chasz w środku watą? Bo na zdjęciach nie widać, czy są płakie, czy raczej przestrzenne.
    Bardzo ładne, też chcę spróbować
  • ozdoby obszyte są złotym lub srebrnym kordonkiem zwykłym ściegiem dzierganym (za igłą) i wypchane watą, a potem ozdobione koralikami i cekinami
    dość łatwe to w wykonaniu - moje starsze dzieci szybko załapały o co chodzi i zrobiły same ozdoby (pisałam w innym wątku)
    a to dzieło mojego syna
    image
  • dziękuję Wam za inspirację!

    https://picasaweb.google.com/113808221054553025300/4Grudnia2011?authkey=Gv1sRgCMDJpreYjcOojAE

    mam nadzieję, że dobrze wklejam link
  • coś nie poszło mi to wklejanie, :sad:
  • Świetny pomysł złączeniem cekinów i wstążek:bigsmile:
  • IMG_1337.JPG

    Jedno z dzieł Dany!
  • serdecznie dziękuję za pomoc:bt:
    łączenie cekinów ze wstążkami podpatrzyłam od Asi (2 strona)
  • W sklepach budowlanych typu: Casto.. Leroy.. Prakti.. itd. ja mam za około 27 zł do tego wkłady sporą paczkę i używam i używam i używam i się nie psuje i nie kończy - polecam:bigsmile:
  • Ja tez mam taki najtanszy, kupiony w jakims markecie budowlanym za kilka euro. Uzywam juz ponad rok i jest zupelnie ok. Chyba nie warto przeplacac.
  • Uzywam czesciej i naprawde nic sie nie dzieje. Zreszta jest to tak nieskomplikowana "maszyna", ze trudno, zeby cokolwiek sie tam zepsulo.
  • Ja mam na te małe wkłady chyba 11mm , kosztował ok 10 zł dwa lata temu , dziś widziałam taki sam za 11 zł, nie pamiętam po ile tylko te wkłady bo mi zostało dużo z ubiegłego roku, używany częściej niż dwa razy do roku.
    Ale on jest taki no naprawdę do domowego użytku, nie ma wyłącznika, działa tylko wtedy kiedy wtyczka w gniazdku .
    Więc, jak odkładam go na dłuższą chwilę nie wyłączając go z prądu, to coś tam kapnie kleju ( ale katastrofy nigdy nie było :wink: )
    Te z tym "pstryczkiem" wł/wył są np w Auchan po 49 zł i to są już na te duże wkłady.
  • Dostalam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Przesliczne - przepiekne! Cudne!!!!

    Asiu ogromnie Ci dziekujemy!

    Sa rewelacyjne! Naprawde tak piekne, ze nie da sie ich kupic.

    Sa cudowne - jestem zachwycona!



    ps. zdjecia zrobie


    :heartbounce::heartbounce::heartbounce::heartbounce::heartbounce::heartbounce::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
  • Takie fajne znalazłam:
    Gabi+10+miesi%C4%85c,Maja+012.JPG
    Tu adres źródłowy tego cuda.

    Moje dzieci powiedziały, że nie może być tak, że oni nic nie przygotowują na choinkę.:shocked:
    No to kupiłam im bańkę styropianową, niech się chłopaki wykażą.
    Dziś im dokupię jakiś polar zielony i niech tworzą.:dw:

    Jeszcze dostali "zlecenie" od cioci Marysi na zrobienie 20 choinek z papieru. Przyniosła jedną do rozpracowania i kombinujemy, jak się naumieć takie robić bez zniszczenia tej jednej.
  • Kupujecie czy robicie gwiadę na czubek choinki? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej ładnej, symetrycznej, sześcioramiennej i oczywiśćie złotej gwiazdy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.