Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pediatra- możecie kogoś polecić?

edytowano grudzień 2011 w Pomagajmy sobie
Potrzebuje pilnie lekarza pediatry. Najlepiej z okolicy tzw "lini Otwockiej". Możecie polecić kogoś sensownego? Może też przyjmować prywatnie...


(Do tej pory nie zapisaliśmy się do żadnego lekarza, a teraz w okresie wzmożonych zachorowań to już w ogóle ciężko się gdziekolwiek dodzwonić)

Komentarz

  • Znam go! Jest fajny!
    Mam nr jego telefonu.
  • Tajest! Dr-Przedmojska-Fan-Club!
  • Dziękuję!
    Póki co- byliśmy w Józefowie u nowej przychodni na Armii Krajowej. Wrażenie ogólne takie sobie, choć mogło być gorzej...Na razie bez antybiotyku.
    Ale i tak musimy poszukać pediatry na dłużsżą współpracę, więć wasze uwagi cenne.
  • Hanna Jędruszak z Otwocka, przyjmuje tylko prywatnie, już po siedemdziesiątce, więc rozsądna.

    Na wizytę domową trzeba przywieźć samemu.
  • [cite] kuria domowa:[/cite]a Wrocławianie kogoś polecacie?????????

    Kurio Jerzy Pejcz.Różne opinie są o nim,ale ja nic złego nie mogę powiedzieć.Leczył kilka razy mojego syna i byłam zadowolona.Konkretny,cieply,sympatyczny.No i dla mnie najwazniejsze,dla niego antybiotyk to juz taka ostateczność.
  • Czy ktoś może mi podać namiary na tego pediatrę w Kobyłce? Orientujecie się czy przyjeżdża na wizyty domowe?
  • Wykryliśmy, że dr Przedmojska nie lubi Sternika. Dlatego lepiej się nie afiszować, jeżeli ktoś tam posyła dzieci.

    Nie lubi też, jeżeli ktoś szczepi dzieci niezgodnie z kalendarzem i zupełnie jest jej obojętne pochodzenie szczepionki przeciwko różyczce.

    Nasz entuzjazm trochę oklapł.
  • Kerima, przepraszam bardzo, ale mam trudny czas...

    Pediatra z Kobyłki to Andrzej (wsp V Domaniewska)

    Nie wiem czy przyjeżdża na wizyty domowe.
  • Dzięki wielkie! Nie ma sprawy, rozumiem...
  • Dobra wykasuję trochę, ale kontakt nadal mam.

    Kerima, może znasz jego dzieci? Byłoby Ci łatwiej nawiązać kontakt:)
  • Kojarzę twarze, ale nie znam osobiście. Kontakt zapisałam :)
  • a macie kogoś do polecenia po drugiej stronie Warszawy czyli Grodzisk Mazowiecki
  • W Podkowie Marek Pleskot.
    Podziękowali 1zapominajka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.