Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki toster / opiekacz?

edytowano grudzień 2011 w Pomagajmy sobie
Padł nam wiekowy toster i rozmyślam nad zakupem urządzenia, w którym oprócz tostów da się też robić grzanki z serem. Możecie coś polecić?

Komentarz

  • Nas jeszcze nie stać na takie gadżety:tongue:
  • Mam Philipsa 3 w jednym- sandwich, gofrownica i grill.
    Nie polecam- za jego cenę można było kupić trzy urządzenia osobno. Toster kiepski (powolny i nie rozdziela porządnie trójkątów- trzeba pomóc nożem), gofrownica słaba (porządna powinna być większej mocy i z możliwością obrócenia do góry nogami), grilla nigdy nie używałam (mam już go min. 3 lata). Powłoka szybko zaczęła się zużywać w punktach newralgicznych. jedyny pożytek, że wyciągane panele łatwiej umyć.
    Poprzednio miałam sam opiekacz przywieziony z GB. Robił grzanki dużo szybciej i skutecznie dzielił na trójkąty.
    Natomiast w ogóle idea sandwich tostera jest słuszna - na ciepło, smacznie, szybko, możliwa masa wariacji na słono i słodko. Często używamy, zwłaszcza na okoliczność niespodziewanych gości jest bardzo przydatny.
  • No chyba, że chodziło o innego typu urządzenie, bo ja mało światowa jestem. :wink:
  • My od wczoraj mamy do grzanek urządzenie Tesco na razie działa.Choć brak automatycznego wyłącznika.:bigsmile:
  • Kromki chleba lub pokrojone bułki opiekam w tosterze, takim zwykłym, a potem kładę na to ser i zapiekam na grillu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.