Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Chusta potrzebna

edytowano grudzień 2011 w Pomagajmy sobie
Szukam długiej chusty dla przyjaciółki.

Jeśli ktoś mógłby wypożyczyć to będę wdzięczna.

Albo doradźcie kupno czegoś dobrego - może być używane, bo ja mało zorientowana jestem (wiem, że niektóre z Was są na chustowym - to może coś się komuś obiło o uszy)

Komentarz

  • Ja mam na zbyciu nową, ale to jest chusta kółkowa. Chyba 4,6m. Jak będziesz zainteresowana to napiszę więcej. Sprzedam ja za połowę ceny.
  • asia-ch, chusta kółkowa 4,6m???
  • Asiu - przejrzałam na YouTube sposoby wiązania kółkowej - i jednak nie o to mi chodzi. Zależy mi aby typ wiązania równomiernie obciążał plecy mamy a nie jedno ramię.

    Tak że ślicznie dziękuję za odzew - no chyba, że można ją wiązać np. w kangurka?
  • @Agnieszka&5 - mogłabym wypożyczyć chustę "Babylonia", o taką w kolorystyce:
    27bf20983c3a7ef8dafede7328ac31a1_b.jpg
    Tyle, że ona ma coś ok. 4 m, więc nie do wszystkich wiązań się nadaje. No chyba, że dla bardzo szczupłej osoby.
  • Ola jest średnio szczupła :bigsmile: ale myślę, że na kangurka wystarczy.

    Piszę priw.
  • Na kangurka wystarczy. Na podwójnego X też. I na różne wiązania na plecy. Ale kieszonki już nie zrobisz na osobie o rozmiarze ponad 36 :wink:
    Chyba, że taką zawiązywaną z przodu pod pupą dziecka, jak ostatnio pokazywała pustynny_wiatr.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.