Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Modlitwa za Malgorzate32 i jej rodzine

13»

Komentarz

  • Jak mam się zapisać do nieustannej koronki za rodzinę Małgorzaty?::cry:
  • Elwik, może daj info tu, a my będziemy sprawdzać ten wątek i dopisywać do listy?
    I nie płacz. Rozwiązanie zawsze się znajdzie.:hugging:
  • Dołączam do modlitwy i ja.
  • Dzięki.
    Elwik, ks. Marek- podajcie godzinę, na którą Was dopisać.
  • W tym miejscu potwierdzam nieustanność modlitwy, bo wątek główny u mnie "wcięło" - poza tytułem nie widzę NIC.

    Ale jestem, pamiętam ...
  • każda godzina mi odpowiada,bez względu na porę.:bigsmile:
  • Elwik, 16.15 jest wolna. Może być?
  • Tak,czy to ma być już moja stała godzina?Drugą na stałe mogę między3-4 w nocy.
  • Czy będzie stała, to zależy od Ciebie. Jeśli podejmiesz się na stałe, to tak zapiszemy.
    Może być 03.00?
    Obie na stałe?
  • tak,tak.Dziękuję
  • Pamiętam w modlitwie-16.15,03.00.Bardzo trudny czas adwentu również dla mnie.
  • Wezmę również na stałe o 02.45,a mój mąż na stałe 05.15.-ma na imię Marek
  • Jesteście dopisani. Marek figuruje jako "Marek mąż Elwik".
  • OK..dzięki
  • Nieustająco+++
  • Małgosiu - cały czas czuwamy modlitewnie i ofiarowujemy każdą mszę w intencji Weroniki.
    Agnieszka i Maciek ze Wspólnoty Świętej Rodziny
  • [cite] Elwik:[/cite]Wezmę również na stałe o 02.45......
    Ta godzina jest moja.....
  • [cite] Elwik:[/cite]a mój mąż na stałe 05.15.-ma na imię Marek
    A ta moja... :wink:
  • [cite] Nika6+2:[/cite]
    [cite] Elwik:[/cite]Wezmę również na stałe o 02.45......
    Ta godzina jest moja.....
    .Ok.mogę 03.15
  • Z wątku o NP:
    WERONIKA ZOSTAŁA DZIŚ ODŁĄCZONA OD RESPIRATORA I ROZINTUBOWANA!

    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Chwała Panu! Nie ustajemy w modlitwie.
  • @ MAłgosiu!
    Ważne namiary...zdaje się, że temat prof.Talara już się przewijał...
    Wklejam:

    Właśnie myślałem o tej dziewczynce w śpiączce, czyli o Weronice. Podaję ci namiar do profesora Talara, który potrafi wybudzać 604449599. Jak nie dadzą rady dodzwonić się daj znać, bo na prawdę trudno się do niego dobić. Ja próbowałem z 10 razy i udało mi się po godzinie 20.00. Jest bardzo zajęty pomaganiem ludziom w takim stanie.
    Kolejną osobą jest ojciec Norkowski,który tym się specjalizuje. Znajdą go na tej stronie http://www.facebook.com/l/rAQE6Xuy0AQHunRy5f0_eCyHKS_lCkjHXSq8zH_D_zAj23A/www.sluzew.dominikanie.pl/bracia/
    Modlitwa to , dużo ale do modlitwy czasem przydaje się działanie, więc jeżeli będą potrzebowali pomocy to daj znać
    Z Panem Bogiem
    Andrzej
  • Cały czas pamiętamy w modlitwie
    +++
    wszelkie dolegliwości związane z radioterapią ofiarowuję za Weroniczkę
    modliliśmy się za dziewczynki przed Relikwiami Św.Joanny Beretta Molla Koronką do Miłosierdzia Bożego, córki pamietają, przyjmują Komunię Św. w intencji Twojej Rodziny
    Przekaż Mężowi, że wspieramy Go,życzymy sił , wiary, nadziei i pokoju w sercu.
    Agnieszka z Jarkiem, Emilką, Anią i Julką
  • Jako całkiem, całkiem nowa na forum, nie mogę zgłosić się w stosownym wątku, ale deklaruję swoją chęć wzięcia udziału w Nowennie!
  • Witaj Kasiu S.
  • Pamiętam +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.