Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

chcę kupić na all spodnie i sukienkę (dla dzieci) - u kogo?

edytowano styczeń 2012 w Pomagajmy sobie
Macie sprawdzone osoby na allegro, u których można być kupić dla chłopca 7 letniego spodnie z materiału i białą koszulę, takie bardziej eleganckie oraz sukienkę dla 3-latki? Nie jestem w stanie przekopywać się przez tyle ofert.

Komentarz

  • Aniu, a jaki rozmiar nosi ten twój 7latek? odłożyłam ostatnio czarne spodnie z kamizelką i koszulę białą do teściów na strych . po moim 8,5latku
  • @Ania
    Nie rób obciachu, nie kupuj na allegro. Lepiej napisz konkretnie co potrzebujesz i jaki rozmiar a Pan nasz który jest w niebie usłyszy Ciebie i da tobie.
  • @Taw, ja nie robię obciachu:tongue:, ale mój tata stwierdził chyba, że dzieci słabo ubrane i powiedział, że mam coś wybrać na all, kupić, a on mi zwróci pieniądze. Więc szukam na all, a w zasadzie wymiękam z szukaniem i tu pytam o namiary...
    Sylwunia, rozmiar podam potem, bo u nas za ubranka dzieci odpowiada mąż i on zna rozmiary.
  • ja kupiłam kilka rzeczy u tego sprzedawcy

    http://allegro.pl/listing/user.php/run?us_id=1937106&p=1

    ładnie uszyte, w klimacie na eleganckie wyjścia, ale takim stonowanym, mi się podobają :)
    córki mają spódnice od nich, ceny uważam że bardzo przyzwoite

    co do jakości to trudno mi na 100% powiedzieć jaka jest - bo na elegancko to moje dzieci chodzą bardzo rzadko, więc mało eksploatujemy tego typu ubrania. ale szwy ok, nic się nie rozchodzi, nie ciągnie, z materiałem na razie też nic się nie dzieje.
  • AniuD,

    teraz jest sezon przecenowy, wiec tak sobie mysle, ze jesli dziadek sponsoruje, to moze troche zaszalec? Osobiscie polecam zare: ubrania sa bardzo ladnie uszyte, dobra jakosc (nawet spodnie dresowe po roku uzywania przez trzylatka nie sa rozciagniete, czy wyblakle, maja bardzo ladny fason, w przeciwienstwie do np. HM, gdzie rzeczy po jednym sezonie mozna wyrzucac), ceny po przecenach jak najbardziej ok. Zamowisz sobie kilka rzeczy do domu, przymierzysz, jakby co zawsze mozna odeslac.
  • hehe i jak to brzmi...? mega obciach "kupiłam na allegro"
    Ostatnio Roman wchodzi do kuchni w domu rodzinnym (jest cała rodzina, siostry rodzice itd.)z moją czapką futrzanką na głowie. Pytają się go:
    -Czyja to czapka?
    -Taty.
    -Gdzie kupił.
    -Nie kupił. Wielodzietni mu dali.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.