Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odkurzacz centralny - się zepsuł!!!

edytowano styczeń 2012 w Pomagajmy sobie
Czy kogoś spotkała taka nieprzyjemność straszna??? W necie znajduję tylko, że Ci co nie mają to mówią, że takie odkurzacze się psują, a one się nie psują...
A mój się jednak popsuł:cry:
Wszelkie rady potrzebuję, czy można to jakoś samemu odetkać - myślę, że "ktoś" wciągnął jakiś super gabaryt...
A i działa na górnym poziomie a na dolnym nie...

Komentarz

  • U nas też się "zepsuł"!
    A dokładniej, to jeden z synków wetknął 27 klamerek do bielizny w gniazdo ssące.
    Przyjechali panowie z zerwisu z sondą z kamerą i wtykali do przewodów i wyciągali, i wyciągali. A obserwacja obrazu z kamery fascynowała jak operacja na otwartym sercu. :wink:
    Później nabyliśmy spiralę podobną do odtykania rur kanalizacyjnych, tylko z innym zakończeniem - wyciągnęliśmy skarpetkę, która powodowała zator.
    Odkurzacze centrane się nie psują tam, gdzie nie ma dzieci. :surprised:
  • A gdzie nabyliście taką spiralę?
  • Mąż mówi, że w którymś z marketów budowlanych. Chyba w "Mrówce" (PSB), ale na 100% to nie jest pewnien.
  • Dzieki, to jeszcze sie podpytam:) Macie szufelke oprocz gniazd, mozna ja odetkac ta spirala? Bo ja obstawiam ta nieszczesna szufle, a ona ma waskie wejscie...

    przepraszam, ale karmie i nie mam polskich znakow...
  • Szufelkę mamy, niestety źle zamontowaną i od początku słabo działała. Spirala w nią się nie zmieści. Nasza na pewno nie.
  • No to tylko panowie z sondą ... beznadzieja, sama będę musiał odkurzać, za drogo wychodzi ta synowska pomoc:wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.