Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Proszę o medyczną radę

edytowano styczeń 2012 w Pomagajmy sobie
Wczoraj miałam bardzo silne wymioty, zwróciłam cały obiad, śniadanie, potem byłam osłabiona, ale od żołądka już żadnych objawów nie miałam, położyłam się spać, jak w nocy wstałam to straszne czerwona na twarzy byłam, olałam to, dzisiaj dalej jak burak jestem, ale zauważyłam na skórze pod oczami mnóstwo małych czerwono-brązowych kropek ewidentne po tych wymiotach się pojawiły, nie miałam nic takiego wcześniej, odsunęłam sobie dolną powiekę tam gdzie zawsze jest białe mam krwistoczerwony kolor, jakby jakieś naczynka popękały i wylew się zrobił i od tego te czerwone kropki na skórze. Czy to możliwe, żeby od silnych wymiotów mi naczynka w oczach popękały?? I co z tym robić?/Wchłonie się samo czy do lekarza?? Oczy mnie nic nie bolą.

Komentarz

  • Gdzieś indziej masz te plamy? Gorączkę? Jakiekolwiek inne objawy?

    Hm. Jeśli to jutro nie zniknie, dla świętego spokoju poszłabym do lekarza.
  • Ogólnie twarz mam czerwoną w kropki, ale najwięcej tych kropek mam pod oczami, gorączki ani innych objawów, poza tym, że mi się chce spać i osłabiona jestem nie mam, acha jestem w trakcie miesiączki, nie wie czy to może mieć jakiś wpływ :neutral:
  • Moze to popękane naczynka krwionośne od zbyt, ze sie tak wyrażę ekspresyjnych :) wymiotów?
    Ja tak mam zawsze jak mocno i siarczyscie wymiotuję, w ciąży często mną tak "rzuca", i robią mi sie takie właśnie kropeczki, najwiecej pod oczami.
    Jeśli to to, to za dzień lub dwa samo zniknie...
  • Też myślę, że to od wymiotów, nie tyle mnie te kropki martwią, co to zakrwawione oczy pod dolną powieką, nie wiem czy to możliwe, żeby w oczach te naczynka aż tak popękały. Wymioty miałam wczoraj wieczorem.
  • Jesli te wymioty Cię mocno wymęczyly, były bardzo energiczne (;) ) to możliwe;)
  • Nie wiem, czy to też łagodzi, ale żeby tak nie pękały, to rutyna i witamina C na uszczelninie.
    Mi pękają naczynka w oczach i robią się kropki wokół oczu podczas porodu (sn rzecz jasna). Samo schodziło po kilku dniach.
    Moim zdaniem jeśli się nie będzie pogarszało, to można zaczekać ze dwa dni...
  • Poród to nie był, ale wymioty były bardzo silne, miałam wrażenie, że mi się..hmmm...policzki do góry przemieściły, choć wiem, że to dziwnie to brzmi :wink:
    Skoro mówicie, że się zdarza to zobaczę w takim razie czy będzie coś lepiej, jak nie będzie schodzić to wtedy do lekarza pójdę.
    A witaminy C mam mnóstwo w diecie, dlatego dziwi mnie, że tak łatwo mi popękały :neutral:
  • Wyłączaj kompa w takim razie, popatrz na kwiatki i daj oczom odpocząć, co i ja niniejszym czynię :)
  • @Kasia_M: No i jak? Lepiej?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.