Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Urodzic razem i naturalnie Chołuj

edytowano styczeń 2012 w Pomagajmy sobie
Urodzic razem i naturalnie Chołuj. Czy ma ktoś pożyczyć? Na miesiąc, góra dwa. Chciałam kupić na allegro, i niby kupiłam ale odesłali mi maila z informacją że już jej nie mają i w wydawnictwie tez nie jest dostępna. W księgarniach internetowych brak a wydawnictwie sama przesyłka kosztuje 17 zł+ ksiazka

Oddam za przesyłkę i postaram sie szanować!

Komentarz

  • A skąd jesteś? Bo wiem gdzie w Wwie mają.
  • z Gdyni.

    Właśnie wyczytałam że znasz Panią Irenę. Może ma jeszcze jakieś książki do sprzedania, i może w miarę szybko wysłać. Zalezy mi żeby mąz zdązył przeczytac, był juz co prawda przy trzech porodach , w tym dwóch domowych, ale chcieibysmy sie jak najlepiej przygotować.
  • Jak chcesz to może Ci kupię i wyślę pocztą. Wybieram się do mojej gin.i u niej w gabinecie jest ta książka do kupienia. Też kiedyś szukałam i nigdzie jej nie znalazłam tylko tam. No mam tylko nadzieję, że nadal tam jest :) Czy kwestia 2 tyg to dużo dla Ciebie?
  • Jak przeczytałam jej książkę to czułam że już wiem wszystko :) Tylko ta wiedza mi się nie przydała :( Ale wrócę do niej przy kolejnej ciąży :))
  • Dorota. jak coś to pisz mi na prv - mogę Ci pożyczyć.
  • No tak będzie chyba szybciej :) Ja też pożyczałam dlatego nie mam swojej.
  • trochę późno, termin porodu mam za trzy tygodnie, ale dopiero w poniedziałek okazaoł się ze będzie możliwy poród domowy, dlatego tak późno.

    Kiedyś miałam rodzic w domu pani Ireny, ale jak ją znałam prawie na pamięć to sprzedałam. Wiem że ta jest obszerniejsza
  • Taja już piszę.
  • A czy ta książka wnosi coś nowego, że tak powiem? Bo już sporo przeczytałam nt porodów, ale zapewne dalej głupia jestem.
  • @Szczurzysko - to jest mądra książka, mądrej położnej, napisana na podstawie jej wielkiej wiedzy i osobistych doświadczeń. Moim zdaniem - bezwzględnie najbardziej wartościowa pozycja na polskim rynku i przy tym osadzona w duchowości chrześcijańskiej. Uważam, że warto przeczytać, nawet jak się wie o porodach bardzo dużo. Ja czytałam będąc już na studiach położniczych i mnie nie nudziło :wink:
  • Dorota, czy dobrze pamiętam, że jesteś z Trójmiasta? Pytałaś w HLI w Oliwie? Wyglada na to, że mają
    Ja mam Ireny Chołuj "Poród w domu". Jak wiele lat temu przeczytałam to kupiłam chyba 10egz. do rozdawania. Nie pamiętam, czy został mi 1 egz. , czy 2. Na pewno mogę pożyczyć, a może oddać. No i chyba mogę przekazać osobiście, chyba, że coś pokręciłam.
    Gdybyś chciała to pisz priv.

    Edit: HLI oczywiście we Wrzeszczu.
  • Barbaro, poród w domu, to poznałam już na pamięć, a potem puściłam dalej. Także dziękuję, myślę ze lepiej dać ją komuś kto jej nie zna. A co do Oliwy to jeżeli Taja mi szybko wyśle, to będzie chyba dużo szybciej niż ja się do Oliwy doczłapię, tym bardziej ze zależy mi na czasie, bo poród już niedługo. Chciałam ją sobie kupić na gwiazdkę , ale nie wyszło, a potem już jej nie było. Z resztą myślałam że tym razem raczej nie uda mi się urodzić w domu, a teraz okazało się ze będzie to możliwe- mały sie przekręcił do góry nogami, a lekarz położnik zgodził się dojechać na drugi koniec trójmiasta. ( tylko trochę boję się ze może nie zdążyć i dlatego wolę przygotować męża na każdą ewentualność)
  • Dorota. Też mam książkę i chętnie pożyczę. Jak coś to pisz priv.
  • Dorota. wysłałam! :bigsmile:
  • Dorota, to niezła jesteś. Ja pomimo kilkakrotnego czytania na pamięć nie wyrecytuję, więc wolałam sobie zostawić. :bigsmile:
  • Dziękuje Taju!

    Barbaro, przed każdym z porodów czytałam kilkukrotnie, a ze myślałam ze więcej dzieci mieć już nie będę to przekazałam.
  • [cite] Dorota.:[/cite] tylko trochę boję się ze może nie zdążyć i dlatego wolę przygotować męża na każdą ewentualność)

    Heh, to P. będzie miał kolejną specjalizację ;-)?
  • No w końcu już przy dwóch domowych porodach był i spisał się nieźle. Po szpitalnym za to omal nie zemdlał.
  • Taju, dziękuję bardzo, godzinę temu listonosz przyniósł książkę od razu zatopiliśmy się w lekturze. Nawet moja Łucja jak zobaczyła zdjęcia przestała płakać i marudzić, a syrenę miała włączoną od godziny bo chora i została w domu
  • annobe,
    ja byłabym wdzięczna za informację, gdzie w W-wie można kupić tę książkę.
  • Dorota. :bt:

    :cl:
  • [cite] majolijka:[/cite]annobe,
    ja byłabym wdzięczna za informację, gdzie w W-wie można kupić tę książkę.

    Widziałam ją, (tylko było to kilka mcy temu), w przychodni gin ProFamilia na Ursynowie.
    Też mam zamiar ją nabyć i mam nadzieję że jeszcze tam mają. Jak nie to napiszę do Ciebie Wando o adres Ireny :)
  • Dzwonilam do przychodni. Maja ksiazki :)
    Majolijka jak wygooglujesz Pro familia to znajdziesz adres.
  • Wando, annobe,
    dziękuję za wiadomości.
    Adres Pro Familii znalazłam bez problemu, jednak to drugi koniec miasta, więc w razie czego napiszę do Wandy :)
  • P.S. Zazwyczaj staram się kupować książki używane, gdyż to spora oszczędność, a często można za niewielką kwotę kupić książkę w dobrym stanie, jednak tę jest bardzo trudno dostać, widać wiele osób decyduje się ją zatrzymać - widać dobra jest :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.