Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Megavideo

edytowano styczeń 2012 w Polityka
Megavideo nie istnieje :cry:

Komentarz

  • No właśnie też się zdziwiłam... kurka.. pomocne było:cool:
  • co to jest megavideo?:shocked:


    no dobra, co to bylo?
  • Ano szara strefa paserstwa filmowego :cool:
  • taki myk :wink: przez który oglądać można było seriale, filmy za free w internecie...
  • [cite] Nika6+2:[/cite]Ano szara strefa paserstwa filmowego :cool:

    co prawda to prawda...
  • aaaa
    ja to jednak zacofana jestem :wink:
  • Moze uczciwsza..? :shamed:
  • [cite] Milagro:[/cite]Megavideo nie istnieje :cry:

    Federalni wczoraj zrobili obławę na właścicieli megaupload.com. Zamknęli wszystkie podstrony...włącznie z megavideo. Mnie też jest przykro. Dawniej internet był miejscem, gdzie można było zdobyć treści niedostępne w obiegu (np. program telewizyjny sprzed 10 lat, który ktoś zgrał z kasety i wrzucił w internet). Teraz rządy chcą zniszczyć internet przez takie regulacje jak SOPA, PIPA (w USA) a u nas już niedługo ACTA....
  • PIPA, dobra nazwa. Adekwatna do federalnych.
  • PIPA nas nie obejmuje, Polska jednak chyba z wielką chęcią podpisze ACTA
  • uczcijmy to 72 minutami ciszy :bigsmile:
  • Ijuz nigdy nie dowiem sie jak sie skonczyl film "chlopiec w pasiastej koszuli" (zostalo mi jakies 15 min do ogladniecia) :cry:
  • Jaka ulga wcale mnie to nie rusza :-) nie znałam i dobrze.
  • [cite] IDUSIA:[/cite]Jaka ulga wcale mnie to nie rusza :-) nie znałam i dobrze.

    Jak nie znałaś, to dlaczego ulga? Na złość innym?:confused:
  • [cite] Maciejka:[/cite]Ijuz nigdy nie dowiem sie jak sie skonczyl film "chlopiec w pasiastej koszuli" (zostalo mi jakies 15 min do ogladniecia) :cry:

    dobry film :)
  • Maciejka jak chcesz to Ci powiem jak sie skonczyl...
  • [cite] Milagro:[/cite]
    [cite] IDUSIA:[/cite]Jaka ulga wcale mnie to nie rusza :-) nie znałam i dobrze.

    Jak nie znałaś, to dlaczego ulga? Na złość innym?:confused:
    Nie ,ulga że przynajmniej tym się nie muszę przejmować :-) Dlaczego na złość innym?
  • [cite] Taja:[/cite]Maciejka jak chcesz to Ci powiem jak sie skonczyl...

    No to please, powiedz mi co sie stalo, jak chlopcy umowili sie na nastepny dzien, ze jeden robi podkop, a drugo przyniesie pidzame.
    Mam ten film w bibliotece, nawet bylam dzisiaj, ale zapomnialam go wypozyczyc :cry:
  • Maciejko, tu masz:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.