Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Towarzysz Generał idzie na wojnę". Toruń 26 I 2012

edytowano stycznia 2012 w Polecamy
We czwartek, 26 I, o godzinie 18.30, zapraszam na spotkanie z wybitnym reżyserem, p. Grzegorzem Braunem, w trakcie którego zaprezentowany zostanie jego najnowszy film "Towarzysz Generał idzie na wojnę".
Spotkanie odbędzie się w auli Wydziału Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu (ul. Chopina 12/18), wstęp rzecz jasna wolny :wink: Po projekcji filmu oczywiście zaplanowana jest dyskusja.

P. Grzegorz Braun jest autorem takich filmów jak: "Plusy dodatnie, plusy ujemne", "Towarzysz Generał", czy "Eugenika - w imię postępu". Jeśli ktoś miał okazję kiedykolwiek obejrzeć choćby któryś z pomienionych, to doskonale wie jak rzetelnie produkcje te są przygotowywane oraz jak wiele dobrego wnoszą do publicznej debaty.

Informacyjnie dodam jeszcze, że spotkanie organizowane jest przez Klub Polonia Christiana oraz Korporację Akademicką Kujawja działającą w Toruniu.

Serdecznie zapraszam!




Mam nadzieję, że poniżej wkleiłem plakat...

[img]C:\Users\Karol Kapica\Desktop\karol\kujawja\1.jpg[/img]

Komentarz

  • No i nie wkleiłem :tongue:
  • jakby mi sie ozdrowialo to chetnie...
  • Może Monż da się wysłać jak nam się Z. gorzej nie rozłoży...
    Kiedy ten "sezon" się wreszcie skończy...
  • wlasnie kiedy
  • Mała aktualizacja:

    Z powodu cofnięcia zgody na projekcję filmu przez dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki, który obawia się nieprzychylnej reakcji lewicowych mediów (przede wszystkim Gazety Wyborczej), spotkanie zostaje przeniesione. Odbędzie się 26 stycznia o godz. 18.45 w sali konferencyjnej Hotelu Bulwar, ul. Bulwar Filadelfijski 18, Toruń. ZAPRASZAMY!!!

    Od razu (jako że mam informację z pierwszej ręki - jestem jednym ze współorganizatorów) potwierdzam: dziekan jest podszyty tchórzem i postanowił - tak profilaktycznie - nie zezwolić na projekcję. W rozmowie powoływał się wprost, po imieniu, na lęk przed GW.
  • lęk przed GW

    To nawet ma nazwę - AGORAFOBIA :crazy:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.