Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

do Warszawiaków

edytowano luty 2012 w Pomagajmy sobie
Mam prośbę. Muszę dostać się z Dworca Centralnego na Żytnią, a potem do Łomianek. Czy ktoś może poradzić czym dojechać i na jaką dzielnicę kierować się? Przepraszam, że zawracam głowę, ale zawsze na Dworcu gubię się, przystanki dookoła czarna magia, a na miejscu większość pytanych przechodni okazuje się przyjezdnymi jak ja...

Komentarz

  • Trzeba podziemiami dworcowymi wyjść za strzałkami na przystanek "tramwaj Ochota" (w Al. Jerozolimskich) i wsiąść w 22. Wysiadasz na przystanku o nazwie "Żytnia" na ul. Okopowej i dochodzisz Żytnią do odpowiedniego numeru.
  • (edit - no prosz., na tramwajach na Wolę też się nie wyznaję)

    Do Łomianek pewnie można się jakoś z Młocin dostać albo z pl. Wilsona. Ktoś z Łomianek powinien wiedzieć. do Młocin / na pl. Wilsona metrem. do metra trasą WZ na wschód do przystanku Metro Ratusz / Arsenał.

    generalnie: jakdojade.pl
  • Ochota- Właśnie...Bardzo dziękuję. Nie znałam tej stronki tatapafcia. Zaraz wypróbuję.
  • A jaki numer na Żytniej? Żytnia jest bardzo długa.
  • Do Łomianek z zajezdni przy metrze marymont odjeżdżaja jakieś autobusy (w sensie poza komunikacją miejską - jak ja je nazywam ogórki).
    Jest jeszcze opcja metro młociny a potem 701.

    polecam stronę jakdojade.pl - może Ci pomóc :)
  • [cite] Joanna i Bronisław:[/cite]A jaki numer na Żytniej? Żytnia jest bardzo długa.
    Siostry Matki Bożej Miłosierdzia;)
    Wyjazd musiałam przełożyć, ale wiosną przyda się jak znalazł. Zatem dziękuję;
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.