Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

kiddyboard/ buggy board

edytowano luty 2012 w Pomagajmy sobie
Zamierzam kupic to ustrojstwo ( taka platforma przymocowywana do wozka mlodszego rodzenstwa) dla syna, bo pomomo 4 lat jeszcze niechetnie (albo w slimaczym tempie) chodzi. Na co warto zwrocic uwage? Widzialam tez takie konstrukcje z miejscem do siedzenia, czy to sie sprawdza? Bede wdzieczna za wszystkie wskazowki :bigsmile:

Komentarz

  • http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dd25de2ae1d559a8.html

    My mamy taką dostawkę do emmaljungi i zupełnie nie polecam! Żeby iść z wózkiem w miarę szybko, trzeba kroczyć obok, a nie za, bo inaczej można poobijać sobie łydki. Za to, siedzonko rewelacyjne, ale to przy mniejszej róznicy niż 4. lata. :wink:
  • My mamy coś w tym rodzaju
    platforma
    U nas sprawdziła się bardzo.
    Jak Hania się urodziła, Szymon miał 2 lata i 4 mies. i na długie spacery (do rodziców mam w jedną stronę ponad dwa kilometry) sprawdzała się idealnie.
    Ma regulację, można podsunąć bliżej wózka i mniej się wtedy obija kostki. Ale to kwestia przyzwyczajenia :wink:
    Ma też regulację góra - dół.
    I chyba wózek musi mieć rączki takie jak w laskach, tak jak na zdjęciu w tej aukcji.
    Ja chwaliłam sobie bardzo.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.