Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Trini już dziękujemy

edytowano luty 2012 w Ogólna
Są inne piękne fora, a my mamy ciekawsze zajęcia, niż użeranie się z Tobą.

Od tej pory będziesz każdorazowo banowana, aż się stąd wyniesiesz i dasz nam spokój.
«1

Komentarz

  • na szczęście jej nie spotkałam
  • Witaj Walkirio!
  • wytrwała bestia,dostałam od niej maila,ale nie sprawdziłam co to
    :-h
  • też dostałam maila. nie czytałam, ale zachowałam- będzie dowód na nekanie :-w
  • Też dostałem, mam wrażenie że odbiorcami byli wszyscy, którzy podziękowali Maćkowi za pierwszy wpis. A w wiadomości był link do jakiegoś filmiku z falującą wodą i piosenką (o czym była piosenka nie wiem, bo nie wysłuchałem).
  • przecież mówiłem że to dobra kobieta była...ja też dostałem...
  • Ja też dostałam i tak myślę, że wysłała do tych co się za nią chcą pomodlić....


    linku nie otworzyłam, bo jakoś wątpię żeby dało mi to szczęście ;)  


    :D

  • Ale przykro, nic mi nie wysłała... :-w
  • Do mnie dzwoniła wczoraj i mam mieszane uczucia... Myślę że potrzebuje modlitwy i pomocy, Tylko nie bardzo umiem jej pomóc. W każdym razie to co zrobiła podchodzi pod bana
  • Odrobinko, ta osoba na bank potrzebuje pomocy, w to nikt nie wątpi myślę. Nie mówię tego złośliwie. Tylko, że ona szuka nie tu gdzie trzeba-potrzebuje specjalisty, nikt z nas jej tego nie zastąpi.

    Niestety u osób bardzo mocno psychicznie zranionych/pokręconych mechanizm obronny przed rozpoczęciem pracy jest tak silny, że będą szukać wszędzie:u księdza, u wróżki, u bioenergo, na forum...
    A to z reguły trzeba miesięcy lub lat terapii, co jest niekoniecznie miłe.
  • No ja wiem. nie bardzo wiedziałam o co chodzi wczoraj, ale z nią pogadałam. Napisałam że przecież nie dam rady jej pomóc. nie jestem psychologiem, psychiatrą itp.
    I nie mam zamiaru nawet próbować jej pomagać bo tylko jej zaszkodzę.
  • no i super!
  • Odrobina, ale po co jej dalas numer???

     

    Masz tyle swoich spraw, sama potrzebujesz wsparcia.

     

    boje sie zwyczajnie, ze ta kobieta nie da Ci teraz spokoju....

  • Ech dałam dawno temu jak chciała w Krakowie dzieci zostawić u kogoś. Poradzę sobie. Nie dam se na głowę wejść:) Już różni próbowali.
  • No właśnie... a jak się skończyła sprawa z zostawianiem dzieci u Ciebie?
    Rozumiem, że na chceniu się skończyło? Już wtedy miałam Ci pisa, że prawdopodobnie chodziło jej o nr telefonu, nie o konkretną pomoc, ale jak czytałam tamten wątek, to było już po ptokach.
  • nie było jej ale pisała że czeka do wiosny. W każdym razie dostałam maila od Jagody, że czytała co tu piszemy i nie będzie mnie nękać. Odpisałam że nie uważam że napisałam coś nie tak na jej temat, ale chyba się obraziła.
    Wiesz ja z dziećmi nie mam problemu i dalej mam tak że jakby chciała żebym się nimi zajęła to nie miałabym większych oporów. Zadzwoniła raz. Była bardzo przejęta; przynajmniej tak brzmiała i chciała się po prostu wygadać.
    Nie mam jakichś oporów  telefonem. Po prostu jak mnie ktoś nęka to nie odbieram albo wyłączam:)
  • Z tym zostawianiem dzieci to było zabawne, bo napisała wówczas, że chce je zostawić u kogoś zaufanego. Nie bardzo rozumiem, jak można traktować jako zaufanym ludzi znanych jedynie z internetowego forum.
  • Wiesz myślę że to nie jest do końca zdrowa osoba.
  • Trollgoda albo jest chora psychicznie albo opętana...
    +++
  • Ale przykro, nic mi nie wysłała... :-w
    Ja też...  :((

    Może się boi?  :D
  • Ja sobie zapisuję wszystkie wiadomości prywatne od niej w osobnym pliku poza forum. Tak na wszelki wypadek. Jeszcze niczego obraźliwego od niej nie dostałam, ale wolę dmuchać na zimne. Jakby co, to jestem gotowa, z pełną dokumentacją zgłaszam sprawę na policję.

    Polecam Wam ten sposób, bo to chyba nie jest do końca zdrowa osoba...
  • Do mnie zasadniczo jest bardzo miła. Nawet teraz w mailach. Nawet jak się obraziła to i tak napisała bardzo stonowanego, miłego, ale smutnego maila. Żal mi jej. Musi faktycznie być strasznie samotna i poplątana
  • Wiesz myślę że to nie jest do końca zdrowa osoba.
    To  niewątpliwie.
  • no i będą następne maile. Wiadomo, kto dostanie ;)
  • Nie neguję, że Trinia potrafi być sympatyczna i budzić współczucie. Ale nie może być tak, że z jednego konta pisze "dobra Trinia", miła i uprzejma, a z drugiego "zła Trinia" obrzuca ludzi obelgami. To jest zabawa cudzym kosztem, której nie będziemy tolerować.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.