Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rodziny patologiczne i biedne płodzą dzieci na potęgę

edytowano luty 2012 w Polityka
Kutz się popisał.
Ale powiedział też, że z wiekiem dojrzał do eutanazji, więc jest nadzieja.
Moje patologiczne dzieci nie będą musiały utrzymywać takiego głąba.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kazimierz-kutz-kosciol-maci-w-glowach-polakow-bo-z,1,5037902,wiadomosc.html


Komentarz

  • "Kościół traktuje kobiety jak zwierzęta do rodzenia dzieci. Nie zwracając uwagi na konsekwencje dla kobiet i dzieci. Bogaci ludzie nie chcą mieć wiele dzieci, a rodziny patologiczne i biedne płodzą je na potęgę, tworząc kolejne pokolenie osób niepożytecznych społecznie. Aborcja rozwiązałaby wiele problemów społecznych. Jestem pełen podziwu dla pani Czubaszek, która miała odwagę publicznie się wystawić. Stała się rzecznikiem kobiet, które bały się powiedzieć, że miały aborcję lub nie chcą mieć dzieci..."

    Biedny człowiek, straszną siekę ma w mózgu. I podziwia Czubaszek, to może powinni być razem. Straszny ten tekst i bezmózgowie Kutza.
  • Kurczę, jak ludzie słyszą o naszym trzecim, to jeden jedyny tekst jest taki, że nam to się musi powodzić :)) Ale to pewnie dlatego, że się Kutza nie naoglądali (wiem, wiem, Kutz wstydzi się bycia Polakiem... ale poza Polską jest zupełnie nieznany).
  • Zalamka...
  • Ale on sam ma kilkoro dzieci, zdaje mi się...
  • No własnie sprawdziłam, czwórkę ma. Niezła z niego patologia, mierząc go własną miarą.
  • A to ciekawe, nic o tym nie wiem...
  • Powidzial, że 4, ale nie chce ich obarczać opieką za siebie na stare lata, bo się rozjechały po świecie.

  • Pewnie tlumaczy to tym, ze go stac, lub zony/zona nie chcialy zabic.
  • Ale on sam ma kilkoro dzieci, zdaje mi się...
    Ma i o tym tez jest napisane w tym wywiadzie (że rozjechały się po świecie, a on nie będzie im sobą głowy zawracał, tylko się podda eutanazji). Mam wrażenie, że podobnie jak Czubaszek, należy do ludzi, których era się kończy, a oni nie mogą się z tym pogodzić i koniecznie chcą jeszcze zabłysnąć. A jak można to zrobić w naszym kraju najprościej to mamy właśnie ostatnio przykłady.
  • edytowano luty 2012
    ech. peeem jak zawsze w takich momentach





















































    image
  • A pan Rzecznik Praw Dziecka? Milczy?
  • Ale wiecie, ten pan jest z 1929 roku. Czyli ma trochę lat. Najwyraźniej po mu się w głowie pokręciło albo - jak to mówią - jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera.
  • Ale on sam ma kilkoro dzieci, zdaje mi się...
    Ma i o tym tez jest napisane w tym wywiadzie (że rozjechały się po świecie, a on nie będzie im sobą głowy zawracał, tylko się podda eutanazji). Mam wrażenie, że podobnie jak Czubaszek, należy do ludzi, których era się kończy, a oni nie mogą się z tym pogodzić i koniecznie chcą jeszcze zabłysnąć. A jak można to zrobić w naszym kraju najprościej to mamy właśnie ostatnio przykłady.
    A ja mam wrażenie , że to starczy szantażyk emocjonalny...Niejeden, który namajstrował ( bo żona się ,, nie zabezpieczyła") ma żal do dzieci, że w ogóle się urodziły, objadły go, orżnęły z kasy a teraz mają swoje życie.
  • Ale on właściwie zawsze miał poprzewracane w głowie. Tylko nie zawsze czuł, że pewne rzeczy wypada powiedzieć. A teraz najwyraźniej poczuł, że wolno powiedzieć wszystko.
    I to mnie martwi.
    Ta jego pewność, że mu wolno....
  • ten wywiad jest po prostu zalosny.
  • edytowano luty 2012
    "Kościół traktuje kobiety jak zwierzęta do rodzenia dzieci. Nie zwracając uwagi na konsekwencje dla kobiet i dzieci. Bogaci ludzie nie chcą mieć wiele dzieci, a rodziny patologiczne i biedne płodzą je na potęgę, tworząc kolejne pokolenie osób niepożytecznych społecznie. Aborcja rozwiązałaby wiele problemów społecznych. Jestem pełen podziwu dla pani Czubaszek, która miała odwagę publicznie się wystawić. Stała się rzecznikiem kobiet, które bały się powiedzieć, że miały aborcję lub nie chcą mieć dzieci..."

    Biedny człowiek, straszną siekę ma w mózgu. I podziwia Czubaszek, to może powinni być razem. Straszny ten tekst i bezmózgowie Kutza.


    Straszne, skąd ten pan ma takie nierealne już spostrzeżenia? Chyba skleroza mu się dała we znaki bo żyje w jakiejś innej rzeczywistości- powojennej wsi polskiej może lat 50tych?  Ja chcąc nie chcąc napatrzyłam się na patologie ( gdzie były przemoc i alkoholizm) jakoś żadna z tych rodzin nie była wielodzietna , no pardon jedna miała 8 dzieci ale każde z innym konkubentem. Co chwilę któryś siedział a pani sobie urzędowała w parku na ławce i tankowała zapoznając kolejnych kochasiów. Dziećmi opiekowali się sąsiedzi i wolontariuszki ze świetlicy społecznej. Co jakiś czas któreś zabierano do DD. Ale to jedna patologiczna rodzina wielodzietna na 100 normalnych wielodzietnych !  Reszta kobiet żyjących w patologicznych związkach  ( to też nie do końca ofiary mężów a coraz częściej konkubentów pijaków lecz one były takie same) na pewno używała antykoncepcji bo kończyło się tylko na jednym lub co najwyżej 2 niechcianych i zaniedbanych emocjonalnie dzieciach, wychowywanych przez ulicę.
  • z tego wynika:
    bogaty- mądry
    biedny- głupi.

    Boże uchowaj od takiej mądrości
    [-O<
  • edytowano luty 2012
    biedny- głupi.

    No właśnie,co za chamstwo, niech sobie zobaczy jak żyją w naszym kraju ludzie wykształceni np. nauczyciele - 5 lat wkuwania a jak sami mają po kilkoro dzieci to nie idzie się utrzymać.
  • heh, aż się prosi, żeby mu na złość zrobić ;)
  • Czy to ten wywiad w ktorym Kutz palnął,że Palikota Tuskowi Bóg zesłał? Btw ja tam marzę o takiej patologii, ach ta wielodzietność:)


  • Kutz się nie zna. Biedni płodzą dzieci, bo są uzależnieni od hormonów ciążowych!

    http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,11142933,Ciaza_to_moj_nalog_.html
  • Toś Ty naszo dziołcha jest, Małgorzato?! Tyż mi się cołki czas zdowało, że sie skonś znómy...

    Na Śląsku nie-śląski RAŚ mydli oczy i bałamuci. I znalazł sobie rzecznika w osobie pana Kutza (a właściwie Kuca - ponoć takie nazwisko nosił jego brat).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.