Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pieluchy na basen

edytowano luty 2012 w Pomagajmy sobie
Gdyby były odpowiednie pieluchy Weronika mogłaby zacząć ćwiczenia wodne.
Przejrzałam allegro, ale są tylko dla niemowląt. Czy ktoś z Was wie, gdzie można kupić takie na rozmiar mniej więcej 30kg?

Komentarz

  • AB, mślałam o jednorazowych...Ale największe, jakie udało misięznaleźć są w rozmiarze do 20kg.
    W Warszawie nie znam nikogo, kto szyje takie pieluchy.
    A sprawa pilna! Chcemy maksymalnie wykorzystać czas, zanim Weronika wyjdzie do domu.
    Praktycznie dzieci z pamsersami się tak nie moczy w basenie. Inna sprawa, że na tym oddziałe nie ma takich dzieci z pampersami, no chyba, że mniejsze. Ale uprosiłam lekarza prowadzącego i się zgodziła- o ile będą te nieszczęsne pieluchy.
  • Malgosiu ja zobacze unas jutro pojade do miasta i popytam w apotheka jak duza jest Werka ...czekam na odpowiedz
  • Może Marsjanka coś doradzi?
  • Tereso, Weronika waży ok 30kg. Ale jestdośc wysoka jak na swój wiek...
  • ok dzieki jutro na 1000% rano udam sie w tym temacje do miasta corka stoj i mowi ze nawet mnie zawiezie to tylko 15 minut autem ale mowi ze to robi dle Weroniki nie dlamnie..Werka ma uniej wejscia ja dzis namawialam ja na to miasto i nic ..pozdrawjamy i jutro odezwe sie na prv.postaramy sie moze w klinice mloda ma tam praktyki moze tam cos bedzie w tym temacje.Buziaki dla Werki x5 z Aachen
  • dzieki Ab dzieki za infirmacje wszystko zapisane i jutro ruszamy za towarem pozdrawjam
  • edytowano luty 2012
    znalazłam coś takiego tyle, że nie w Polsceimage :(

    http://www.incywincy.net/acatalog/Standard_Style_Swim_Nappies.html
  • Ab, wielkie dzięki!!!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.