Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA WARSZAWIACY!!! Szukamy rehabilitantów, neurologopedy, masażysty!

edytowano luty 2012 w Pomagajmy sobie
Potrzebne namiary na w/w specjalistów, którzy są w stanie dojechać do domu. Najlepiej w godzinach przedpołudniowych lub południowych- po południu nie bardzo się da to zorganizować ze względu na obecność innych dzici w domu.
Termin- od połowy marca -na dłużej. 
Lokalizacja- Warszawa-Radość.
I oczywiście ważne, żeby wystawiali faktury VAT. Bowiem warunkiem zwrotu kosztów z fundacji są właśnie rachunki.
Wbrew pozorom znalezienie takich specjalistów nie jest wcale łatwe. Bo albo mogą tylko wieczorami, albo nie wystawieją rachunków, albo nie mają doświadczenia...

Cenne wszelkie infornacje!

Komentarz

  • Jutro jadę z synkiem do super rehabilitantki,ale ona Vojtą pracuje - przyjeżdżają do niej dzieciaki z całej Polski. Zapytam.
  • Mam namiar do Artura Bartochowskiego (z Instytutu na Kasprzaka).
     Ma prywatny gabinet, na pewno wystawia faktury.
    Nie wiem natomiast czy by dojechał do domu...

  • Artur Bartochowski to wręcz cudotwórca, ale obawiam się, że z dojazdem do domu może być problem, on jest POTWORNIE zajęty, właśnie ze względu na swoje doświadczenie i skuteczność... Ale może warto do niego zadzwonić, opisać sytuację i zapytać - jeśli on sam ni da rady, to może poleci kogoś, kto będzie mógł... A jeśli on kogoś poleci to na pewno będzie osoba godna polecenia. Może nawet zgodziłby się przyjechać raz czy dwa razy, pokazać co i jak można robić samemu... Ja mam do niego zaufani absolutne, dzięki niemu mój syn chodzi, mimo że na dzieńdobry dostał diagnozę.. mało optymistyczną. Stanowczo więc warto do Artura. Również mam namiary, mogę podać na prv, wraz z instrukcją jak się do niego "dopchać", bo telefony odbiera rzadko... 
  • Podam tutaj bo to i tak upublicznione numery:
    Nr do Artura: 502 440 330

    Oto strona ośrodka:
    http://www.dobry-start.pl/rehabilitacja

    A to numer do żony Artura: 502760550.

    Tak jak napisała Qrpikowa do Artura może być trudno się dodzwonić. Do południa pracuje w instytucie, popołudniami rehabilituje na Opaczewskiej. Ja ilekroć chcę się z nim skonsultować to dzwonię do Magdy i ona już umawia z Arturem. Ona zresztą sama nie ma nic przeciwko bo zajmuje się koordynacją funkcjonowania całego ośrodka (pozostałych zajęć).
    Wiem że na pewno na faktury (refinansowanie) przychodzą do nich dzieci na różne terapie. Kwesta tego dojazdu do domu tylko...
  • Małgorzato, niestety moja Pani rehabilitant nie jest wyjazdowa, ale gdybyś zaczęła potrzebować kogoś i mogłybyście dojeżdżać to gorąco polecam - Manus Medica, fizjoterapeuta Joanna Surowińska. 
  • A czy to są specjalini rehabilitanci neurologiczni, czy dobry rehab ortopedycznych tez sie nada. Napisałam zapytanie do "naszych" rehabilitantow, zobaczymy co odpowiedzą.
  • Ja zapytam dziś w mojej przychodni, one z Ursynowa to pewnie nie, ale przecież to środowisko się zna i może te nasze panie mają koleżanki bliżej Radości. Proponuję, by każdy kto może zrobił to samo, im większą liczbę osób zapytamy, tym większa jest szansa że ktoś się znajdzie. Mam zamiar napisać na kartce kogo potrzeba (czyli to co tu w pierwszym poście wpisała M32 + nr telefonu) i zostawię tym paniom w przychodni.
    Pytałam już jednej pani rehabilitantki do której chodzimy i ona radzi popytać tam u Was na miejscu, co pewnie już robiliście...
  • edytowano kwiecień 2012
    Aktualnie szukamy pilnie neuropsychploga dziecięcego celem konsultacji!!!


    Nawet wyszukiwarka nie jest w stanie pomóc w tej kwestii.
  • edytowano kwiecień 2012
    pani Szumiło jest z Żywca. 
    na pewno 

    zaraz poszukam 



    o tu:



    tam jest też nr telef
    w kontaktach
  • AB offtop - nie chcesz na GG?
  • i nie tylko w Stolicy :) 


    w Toruniu tez :)

    może przez jej poradnię udałoby się kontakt załapać
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.