Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

LICENCJA NA MIłOść - film z Robinem Williamsem

edytowano luty 2008 w Ogólna
Licencja na miłość (License to Wed)
inne tytuły: roboczy(Polska):Nauki przedmałżeńskie
Świeżo zaręczona para, Ben oraz Sadie nie może się już doczekać początku wspólnego szczęśliwego życia. Przeszkodą jest fakt, że rodzinnym kościołem Sadie, pod wezwaniem św. Augustyna, zarządza Ojciec Frank, który nie pobłogosławi związku, dopóki młodzi nie ukończą jego opatentowanego, niezawodnego kursu przedmałżeńskiego. Czy będą żyli długo i szczęśliwie?
reżyseria: Ken Kwapis
scenariusz: Kim Barker, Tim Rasmussen, Vince Di Meglio
obsada: Robin Williams, Mandy Moore, John Krasinski, Eric Christian Olsen

Dawno się tak nie uśmialismy ja przy tym filmie. Dodatkowym smaczkiem jest reżyser polskiego pochodzenia. Film lekki ale o ważnych sprawach.
Widzieliście?
:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:

Komentarz

  • To na DVD - wczoraj wziąłem z wypożyczalni. W kinach chyba nie było.
  • Przyznam, że mam podobnie. Co jakiś czas bierze mnie chętka na wyjście do kina, biorę dodatek kulturalny do "Wprost", czytam opisy wyświetlanych filmów i... już mi się nie chce iść do kina. :cool:
  • My z mezem ogladalismy tutaj ostatnio Iam Legend,taka troche fantastyka,ale mi sie podobalo.A Licencje na milosc obejrzelismy,fajny film.Czekamy teraz na Ranczo-Wilkowyje na dvd,bo tutaj u nas tego nie zagraja w kinie...
  • a 'Motyl i skafander'? widział ktos?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.