Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rzuć palenie z Firefoksem

edytowano luty 2008 w Polecamy
Dodatek do Firefoksa, wyświetlający w pasku statusu papierosy, pieniądze i czas, jaki zaoszczędziliśmy od momentu rzucenia palenia. :wink:

image

więcej...

Komentarz

  • Mój tato rzucił palenie 2 lata temu (po ponad 25 latach kopcenia) w wyniku szoku pourazowego po złamaniu nogi :boogie:
  • U mnie w rodzinie trzy osoby zmarły na nowotwory w efekcie palenia, więc palą tylko najwięksi twardziele :smoking:
  • mój tata rzucił na 6 lat, teraz znów pali od 3 albo wiecej. co jakis czas zbiera sie zeby rzucic ale nie udaje mu sie
  • Wiem, że to nie do śmiechu w sumie...

    Ale mój znajomy - notoryczny "palacz i rzucacz", jak sam mówi - za każdym razem, kiedy schodzi rozmowa na temat papierosów (ZAWSZE na ten temat schodzi ;)), mówi:

    - Rzucanie palenia to nic trudnego. Sam rzucałem z 200 razy...
  • A u nas calutka rodzina z przydatkami (liczna) jest dowodem na to, że najprościej nie zaczynać. Nie pali nikt i problem nie istnieje.
    :jumping: :jumping: :jumping:
    Gorzej jak w w promieniu kilkunastu metrów pojawi się jakiś palacz, bo na te aromaty jesteśmy uczuleni :angry: :smoking:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.