Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przedsiębiorczy Wielo- i Małodzietni

edytowano kwiecień 2012 w Pomagajmy sobie
Halo halo!

Otóż co rusz mnożą się wątki o czyimś sklepie, czyjejś firmie itd itp.

Proponuję wpisywać się więc w jednym miejscu - tutaj - z profilem swojej działalności, usługami, zdjęciami, logo.

Co wpis wątek będzie podbijany do góry (może nawet go przykleić?), nie tak jak pojedyncze wątki, które toną po jakimś czasie...

Jesteśmy przedsiębiorczy? Jesteśmy! O!
«1

Komentarz

  • edytowano kwiecień 2012
    A to w tym celu nie powstała czasem stronka wielodzietni.biz ?
  • edytowano kwiecień 2012
    w tym, ale jakoś zaginęła ;)
  • przecież jest
  • oj zaginęła w pamiętaniu o niej na forum ;)
     a tak się znowu przypomni i może się kto dopisze :)
  • Dlatego przypominam.
  • TawTaw
    edytowano kwiecień 2012
    Myślisz? To czemu dla przykładu nie wkleiłeś swojego?

    Przy okazji.
    Jest ktoś od komputerów drukarek itp. biurowych rzeczy, namiotów bezcieniowych, lamp, aparatów lustrzanek sony, stolików krzeseł, namiotu handlowego-ogrodowego bo bede wydawał waszą kasę wiec dobrze by było gdyby wróciła (o ile dostane- znaczy Taw'owa dostanie)?
  • wielodzietni.biz 4wejścia
    z tematów wielodzietni.org 700
  • ja też czekam na decyzję o dotacji 


  • a właśnie Sylwunia, miałam pytać jak Ci pooszło
    :)
  • czekam do końca tygodnia na decyzję czy pierwszy etap przeszłam pozytywnie 

    jesli tak, to w ciągu kolejnego miesiąca zbierze sie komisja, która zadecyduje o przyznaniu lub nie 
  • wielodzietni.biz 4wejścia
    z tematów wielodzietni.org 700
    Myślę, że w interesie wszystkich jest odwrócenie proporcji. Forum nie jest miejscem właściwym do tego, aby wszyscy reklamowali swoje biznesy. Z drugiej strony, platforma b2b dla wielodzietnych przedsiębiorców by mogła jednocześnie nas reklamować jako ludzi zaradnych, których nie są uwieszeni na pasku pomocy społecznej. Ale - jak zwykle - samemu trudno mi coś takiego robić i wypromować.
  • Ja się na tym nie znam ale czy to z czasem nie wyjdzie tak samo z siebie?
  • wielodzietni.biz?
    To całość adresu?
  • Całość.

    Widzę, że znów różne trolle powchodziły.
  • Wszyscy siedzą cicho...
  • Dobra, wywaliłem trolle i ustawiłem role userów.

    W zasadzie fajnie by było, gdybyście się tam zarejestrowali (można z Facebooka) i wstawili*) do swoich profilów informacje, kto się czym zajmuje. Można dodawać wpisy, zdjęcia, filmy.

    Niestety jest na razie tylko wersja angielska. Spolszczenie kosztuje pięć dych (http://webtower.org/store/pl/12-spolszczenie-do-oxwall.html), można też ręcznie, ale to czasochłonne.

    *) Proszę dać mi znać, żebym zmienił rolę usera.
  • edytowano kwiecień 2012
    Ale on tam tylko pyta o to, czy szukam przyjaźni, czy dziewczyny, oraz o ulubione książki i muzykę...

    Profile są tylko z imion i nazwisk.

    Co to są role userów?
  • To samo, co u nas na forum. Żeby móc publikować informacje, trzeba być zaakceptowanym.

    Edycja profilu: http://wielodzietni.biz/my-profile/customize
  • Rozumiem. Daję znać że się zarejestrowałem :)
  • a ja mogę na razie tu?


    REKLAMA REKLAMA REKLAMA
    http://www.pafnuc.pl - to mój sklep, można tam znaleźć rzeczy dla dzieci: zabawki drewniane, książki, kubki niekapki, butelki, pieluchy, hulajnogi, dostawkę do wózka, rodzinną deskę klozetową itp.
    Staram się dorzucać produkty, ale nie będzie ich nigdy zbyt dużo, bo chcę, żeby były to takie, które mogę polecić: dobrej jakości, najlepiej polskie i sprawdzone. Na zamówienie mogę znaleźć różne inne rzeczy, więc jeśli potrzebujecie wózka, łóżeczka czy czegoś w ten deseń, można pisać, zorientuję się, jaką cenę mogę zaproponować (raczej niższą niż gdzie indziej).
    Oprócz tego mamy kilka książek i płyt dla rodziców: takie, które sami tłumaczyliśmy, płyty znajomych (wielkopostne też) i co nam przyjdzie do głowy.
    W Warszawie możliwy odbiór osobisty, ale póki co u  nas w domu, więc nie proponuję wszystkim klientom na stronie.
    REKLAMA REKLAMA REKLAMA
  • No dobrze, a teraz zapraszam na http://wielodzietni.biz :)
  • zalogowałem sie przez facebooka ale co dalej?
  • edytowano kwiecień 2012
    a można się firmowym profilem zarejestrować, czy tylko nazwiskiem? edit - już sprawdziłam, nie.
  • no to jestem. teraz mam czekać na przyjęcie, tak?
  • Też się zarejestrowaliśmy.
  • Czyli dobrze, że kij wlazł w mrowisko ;)
  • czekam do końca tygodnia na decyzję czy pierwszy etap przeszłam pozytywnie 

    jesli tak, to w ciągu kolejnego miesiąca zbierze sie komisja, która zadecyduje o przyznaniu lub nie 
    dziś dostałam odpowiedź że przeszłam i 17tego o 9tej rano mam pięciominutowe !!!!!! wystąpienie, w którym mam przekonac komisję, że mój pomysł na biznes jest the best i że warto we mnie inwestować ;)
  • Myślisz? To czemu dla przykładu nie wkleiłeś swojego?

    Przy okazji.
    Jest ktoś od komputerów drukarek itp. biurowych rzeczy, namiotów bezcieniowych, lamp, aparatów lustrzanek sony, stolików krzeseł, namiotu handlowego-ogrodowego bo bede wydawał waszą kasę wiec dobrze by było gdyby wróciła (o ile dostane- znaczy Taw'owa dostanie)?
    Znam się bardzo dobrze na kserokopiarkach, 15 lat w zawodzie.
    Piotr
  • Sylwunia komisja??? 
    Zdradzisz o jaką kwote złożyłas wniosek ?
  • u nas jest niezależne od kwoty 
    tzn procedura taka po prostu 


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.