Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak sobie pościelesz...

edytowano kwiecień 2012 w Pomagajmy sobie
Drodzy doświadczeni Rodzice, poradźcie proszę, jak kupić dobrą pościel dla kilkunastomiesięczniaka, bo nacięłam się na "antyalergiczną" i okazało się, ze jest wypełniona silikonową włókniną. Prawdopodobnie po pięciu minutach pod czymś takim jest się spoconym jak mysz. Gęsi puszek jest poza finansowym zasięgiem... (swoją drogą, to chyba niezły biznes - hodować i skubać gąski...)

Jak żyć? Jak spać? I pod czym?

Komentarz

  • Ja mam kilka sztuk antyalergicznych poduszek wypełnionych czymś sztucznym, może i silikonem. Nie wiem. Ale nie zauważyłam, żeby nam się głowy na nich pociły. Są lekkie i, co najważniejsze, można je prać w wysokiej temperaturze bez żadnego uszczerbku dla jakości.
  • Od dłuższego czasu używamy antyalergicznych z wypełnieniem silikonem hollow - ja tam sobie chwalę.
  • jesli glowa sie mimo wszystko poci, to moze dziecku po prostu za ciepłó. mojej sie bardzo glowa zawsze pocila - urodzila sie z bujna czupryną i potrzebami cieplnymi niczym pingwin czy inny eskimos
  • edytowano kwiecień 2012
    nasze dzieciaki poduszek nie używają, natomiast kołdry kupiłam wełniane, nie zauważyłam, żeby się pociły
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.