Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poszukuję ALERGOLOGA sprawdzonego W-wa i okolice !

edytowano kwiecień 2012 w Pomagajmy sobie
Bardzo proszę , czy ktoś z Was poleci dobrego  fachowego alergologa, który nie będzie katował dziecka kilka lat kroplami zyrtec?
Wygląda na to że Jasia ma ZAZS po mnie,co się objawiło nagle ogólnym obsypaniem jej zewsząd ( pleśniawki, pieluszkowe zapalenie skóry, potówki i chyba tylko ciemieniuchy nie ma:-((( Przechodziłam to z najstarszym synem i wiem, że przez lata był koszmar spychologia czyli zwalanie na alergie na mleko i litry zyrtecu. Proszę o rady i namiary na sprawdzonego lekarza, który by pomógł!!!

Komentarz

  • Ja długo po prostu chodziłam do dobrej pediatry. Do małych dzieci i typowych alergii było ok.

    Teraz moja Z miała dwukrotnie bardzo silną dusznośc, jesteśmy umówione do polecanego lekarza ze szpitala na Działdowskiej dr Bartosiewicza, przyjmuje w przychodni Starówka, Obozowa 63/65 tel 228772277
  • rozumiem,że jest to alergolog?
    Dziękuję zara tam dzwonie
  • Polecam dziecięcy szpital dermatologiczny na Siennej - trzeba się tam zapisać do poradni, moim zdaniem dobrzy specjaliści :)
  • Czy do alergologa potrzebne jest skierowanie? Od czego w ogóle zacząc diagnozowanie alergii? Jak się do tego zabrać?
    Wybaczcie pytania, ale żadne z naszych dzieci nie jest alergikiem. 
    A teraz najmłodszy od jakiegoś czasu ma jakieś zmiany skórne, które mnie zaniepokoiły. Może to alergia właśnie?

  • Chyba głównie od obserwacji trzeba zacząć :(
    Co je, co aktualnie pyli...
    Do alergologa potrzebne jest skierowanie. Zapewne zleci testy (skórne u młodszych dzieci podobno nie wychodzą). U nas z krwi też nie wyszły u młodszego - a alergię np na mleko ma taką że ho ho.

    Z własnego doświadczenia: dobrze jest założyć zeszyt z dwiema kolumnami, w którym zapisuje się wszystko co dziecko je (również w mikro ilościach np oblizana łyżeczka po czymś), a w drugiej kolumnie niepokojące objawy. Mi to pomagało.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.