Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

ubranko do chrztu 62-68 dla chłopca na ciepły dzień potrzebuję pożyczyć!!!!!!

edytowano kwiecień 2012 w Pomagajmy sobie

Jak w tytule - czy ma ktoś może pożyczyć ubranko do Chrztu dla chłopca na 62 - 68 cm?

Kupiłam co prawda Jasiowi już, ale jak zobaczyłam pogodę na przyszłą niedzielę to ręce mi opadły - 28 stopni.

A ja nabyłam komplet z polarku i do tego - o zgrozo - jeszcze kurtkę!!!! W życiu nie pomyślałabym, że może być taki upał

Czy mógłby mnie ktoś poratować? 

:((

Komentarz

  • edytowano kwiecień 2012
    Ja mam. Białe dość miękkie dżinsy, białą koszulę lnianą i szary sweterek z serkowym dekoltem. W razie czego służę.
  • Jeśli sweterek w miarę cienki to bardzo się cieszę :-)
  • hmm.. ja mam ubranko do chrztu 62-68, ale nie białe... najmłodszy ubrany byl elegancko: biale body z kołnierzykiem, spodnie granatowe, brązowy cienki sweterek. Wszystko H&M. Gdybyś chciała zobaczyć służę zdjęciami. :)
  • Mam taki śmieszny komplecik...nieużywany...prosto ze "stanów", to i styl troszkę oryginalny
    wszystko białe...krótkie spodenki z szelkami, koszula z krótkim rękawkiem, marynarka bez kołnierza i czapeczka - z daszkiem ,ale taka jakby babciowa, troszkę dzidziusiowa, nie taka jak by można pomyśleć, sportowa, tylko w  stylu jak ...kurczę...mormoni???? mieli????jakby czepek - tyle, że ewidentnie dla dzidziusia pci męskiej
    No i to wszystko na 12 mies. czyli pewnie 74 rozmiar, zależy czy bardziej Ci potrzebne coś koło 62, czy 68...
    ;)
    Aha! materiał, to nie jeans, tylko taki bawełniany, marynarkowy

  • na 12 mscy to raczej rozmiar 80? :) przynajmniej w wypadku moich dzieci :D
  • No mi to na 2 - 3 miesiące. Raczej 62 :-)
  • manna: hehe, a w wypadku moich dzieci ubranka były zwykle większe :D
  • mama_asia: wyslalam link do zdjec na priva
  • manna: nie znam Twoich dzieci, moje do pół roku są chude, pozniej trochę nadrabiają jak zaczynają jeść inne rzeczy niż tylko pierś :)
  • marynarka pod paszkami 30 , w ramionach 23
    koszulka(z krótkim r.)pod paszkami 29
    ;)
  • @mama_asia, ja bym tak do końca w prognozy nie wierzyła, zeszły tydzień miał być pogodny, a sama wiesz jak było ;) Ale w sumie dobrze by było mieć dwie opcje w zanadrzu.
  • edytowano kwiecień 2012
    Ja miałam (i mam, ale nie dam ;)) coś jak baptism gown. Ma to dobre strony, bo pasuje na chłopca i dziewczynkę, czyli będzie długo służył, oby kilka razy jeszcze, pasuje na rozmiar od urodzenie do 3-4 miesięcy, bo jak za długie to nie szkodzi, no i zawsze wedle pogody można ubrać coś pod spód.

    Nie wiem, ale nie cierpię tych garniturków na niemowlakach...
  • Agnieszko3 napisałam priv
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.