Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

poszukiwana opiekunka do dziecka (Radzyń Podl.) lub do kotów (W-wa)

edytowano maj 2012 w Pomagajmy sobie
Wiem, że tytuł nieco dziwny ;)  ale sytuacja też dziwaczna. Syna mojej znajomej nie stać na babysitterkę za 3000, więc ściąga (z W-wy do Radzynia) swoją mamę. Skutkiem czego mam na głowie 5 kotów i dodatkowego psa :((  
W związku z tym mam dwa pytania:
  • Czy jest tu ktoś z Radzynia, kto ma namiary na jakąś tańszą panią (dwoje dzieci: 5 lat i niemowlę)?
  • Czy ktoś z warszawiaków zna godną zaufania osobę, która mogłaby pomieszkać na Grochowie i oporządzić faunę? Zdaje się, że jakaś kasa by za to była.

Komentarz

  • Straram sobie wyobrazić ten związek kocio-opiekunkowy i nijak nie mogę
    :-?
  • Znajoma dzieli życie z wymienioną fauną. W Warszawie. Nie zabierze ich ze sobą. Syn z synową i wnukami mieszka w Radzyniu, wezwali mamę na pomoc. Więc mam je na głowie. Tak po prostu  :-h
  • A trzeba z nimi mieszkać? Nie można dochodzić do tej zwierzyny? Jakiś student wtedy pewnie by się znalazł.
  • Przydałoby się, bo z dochodzeniem rozwalam sobie dzień aż miło (dziś jestem w biurze pierwszy raz od środy; inna rzecz, że jestem ciamajdą :(  )
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.