Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zadanie z testu 3-klasisty AD 2012

Komentarz

  • edytowano maja 2012
    Ja pierd******,moi panowie potwierdzili...
  • a o co chodzi...?
  • edytowano maja 2012
    Niedługo mój syn ma egzamin, mam nadzieję, że wyjdą naprzeciw ED i dadzą coś w stylu - Twoja mama powinna iść do pracy, a Ty zasilić szeregi. Napisz list do wójta, aby pomógł Ci dołączyć do kolegów a mamusi do koleżanek ;)
  • U nas też Jasiu już pisał.
    Widziałam arkusze- Jaś napisał: "Kochany Burmistrzu!" :))

    W ogóle ten egzamin jakiś beznadziejny był. Pani mówiła, że strasznie trudny i że zupełnie nie przystający do programu nauczania. Ale za to finansowany z UE więc wszystko jasne.


    A ku rozrywce napiszę Wam jedną z odpowiedzi mojego Jasia na pytanie z egzaminu. Uśmiałam się do łez...

    Pytanie: Co pozwala nietoperzom przetrwać zimę. Uzasadnij na podstawie tekstu.
    Odpowiedź: Nietoperzom pozwala przetrwać zimę hibernacja. Jest to rodzaj snu w który zapada niewiele zwierząt. Jedna z nich to żaba.

    :D
  • Cart,najbardziej mnie wkurze to,ze nie ma rozgraniczenia(przy ocenie),na to,że dzieci z orzeczeniem.
    Chłopaki są w klasie integracyjnej(takich dzieci jest 5 szt)
  • A wiesz, że do sprawdzania testów mają szablon? I wytyczne? Czyli nieważne, czy dziecko inteligentne, czy nie, ważne, żeby do szablonu pasowało. I o to tylko chodzi UE.
  • W d*** niech go sobie wsadzą(ten szablon).
    Po co sa te szkoły z oddziałami integracyjnymi?
  • To Ty nie wiesz? Żeby gęby zamknąć niedowiarkom! Żebyśmy myśleli, że w tym cudnym kraju wszyscy są równi i szkoła jest bez barier. I że płemieł nas kocha. I cała Łunia tyż.
  • :))
    Lecę poodprowadzać panów.
    Cmoki!
  • Nasza wychowawczyni zapowiedziała, że będą pisać protesty do komisji, bo zadania były na poziomie klasy piątej, nie trzeciej. Dzieciaki wyłożyły się już na nietoperzach, dla burmistrza nie starczyło im czasu. Jeden napisał:
    "Kochany prezydencie!
    Nie zamykaj nam szkoły, bo przestanę cię kochać."


  • Co do szkół integracyjnych - u nas mają likwidować. Każde dziecko niepełnosprawne będzie mogło chodzić do zwykłej klasy w zwykłej szkole rejonowej. Oczywiście z jedną panią i 20 osobami w klasie.
    Tacy jesteśmy rozwojowi.
  • Jeden napisał:
    "Kochany prezydencie!
    Nie zamykaj nam szkoły, bo przestanę cię kochać."


    Cudne!

    :-))
  • Jeden napisał:
    "Kochany prezydencie!
    Nie zamykaj nam szkoły, bo przestanę cię kochać."


     
    Cudne!

    :-))
    No ;-)
  • A własciwie po do te testy???? cóz one mają sprawdzać???
    Ja sie dowiedziałam wieczór przed , tylko dlatego ze było zebranie z rodzicami.
    Jak poszło mojemu to nie wiem, on mi tylko powiedział ze dobrze i ze nie był trudny. A jak było naprawde to nie wiem. Nie jest rozmowny.
  • Ale tak naprawdę dzieci powinny napisać postulat do burmistrza, żeby wprowadził w mieście skuteczną politykę prorodzinną. Wtedy nie będzie musiał zamykać szkół z powodu zbyt małej liczby dzieci  ;;)
  • moja średnia panienka też pisała
    coś w tym stylu:
    "Panie burmistrzu (z małej litery - błąd, poza tym u nas jest prezydent ;)
    Proszę nie zamykać naszej szkoły bo będzie miał pan kłopoty...'

    :-B
    moje - ???
    ona - no wiesz mamo u nas nie którzy rodzice to prawnicy
  • Dzieci mają pomysły! Super!
    :-)) :-)) :-))
  • Muszę przepytać Tosię na okoliczność, bo teraz wiem tyle: łatwy był, ale dziewczyny z 3b mówiły, że trudny, choć miały ten sam ;)

  • A własciwie po do te testy???? cóz one mają sprawdzać???
    Ja sie dowiedziałam wieczór przed , tylko dlatego ze było zebranie z rodzicami.
    Jak poszło mojemu to nie wiem, on mi tylko powiedział ze dobrze i ze nie był trudny. A jak było naprawde to nie wiem. Nie jest rozmowny.
    testy maja sprawdzac prace nauczyciela, dostosowanie programu i wprowadzanie go dzieciom i ewentualnie wyłapac jednostki wybitnie wybijajace sie. ocena z testu jest ocena nauczyciela
  • e tam, mój jest jednostką wybitną , ale nie w opisach literaturze czyli edukacji polonistycznej.  Prosty opis to dla niego męka. Za to ma szeroką wiedzę ogólną i liczy w pamięci szybciej niż Pani. I jak takiego sprawdzić??? włożyć go w rubryczki testu??? brrrrrr.....
  • Matko!!! list do burmistrza w III klasie?????
    Edukacja w naszym kraju sięgnęła dna na każdym etapie nauczania!!!
    Zgroza!
  • testy maja sprawdzac prace nauczyciela, dostosowanie programu i
    wprowadzanie go dzieciom i ewentualnie wyłapac jednostki wybitnie
    wybijajace sie. ocena z testu jest ocena nauczyciela
    ---------------------

    =))
  • ciekawa jestem jak wyglądałby list burmistrza/wójta/prezydenta do dzieci w sprawie zamknięcia szkoły....
  • ciekawa jestem jak wyglądałby list burmistrza/wójta/prezydenta do dzieci w sprawie zamknięcia szkoły....
    Dobre pytanie  :-B
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.