Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Masoneria polska 2012"

edytowano lipiec 2012 w Ogólna
«13

Komentarz

  • bardzo ciekawe hipotezy
  • Tymczasem guru sprawy Smoleńskiej Macierewicz ekskomunikowany ipso facto (za udział w masońskim rytuale)
  • "Macierewicz ekskomunikowany"? gdzie o tym słyszałeś?
    Zresztą to wcale nie podważa twierdzeń Krajskiego - wśród masonów istnieje rywalizacja.
    Dla uważnego i choć trochę myślącego obserwatora tzw. sceny politycznej w Polsce jest jasne, że musi tu odgrywać bardzo istotną rolę jakiś dodatkowy czynnik (masoneria), o którym się głośno nie mówi. Bez takiego czynnika, to wszystko zwyczajnie "nie trzyma się kupy". Trzeba być półgłówkiem aby wierzyć w "przyczyny i skutki" wydarzeń, o których bajdurzą pajace pokroju Kraśki czy p. Olejnik...
  • Właśnie kończę czytać "Masoneria polska 2009" i coś czuję że muszę kupić "2012" - szczerze polecam książki Krajskiego. Ostatnio przeczytałem "Masoneria i kryzys" i np. wreszcie zrozumiałem, o co chodzi w filozofii Platona! Znakomicie tłumaczy też, jak to się wiąże z wizją Nowego Wspaniałego Świata przedstawioną przez A. Huxley'a i realizowaną przez współczesnych masonów.
  • edytowano lipiec 2012
    A tak najogólniej to powiedziałbym, że z wykładu Krajskiego wyłowiłem dwie najważniejsze wiadomości - jedną dobrą i drugą złą:
    ZŁA: "Polski właściwie nie ma" (!) - a za to jest masoneria "niezainteresowana istnieniem niepodległej Polski w jakiejkolwiek formie" oraz potężna, obca agentura, która wszystko kontroluje...
    DOBRA: masoni nie mają jednak władzy absolutnej i też ponoszą klęski, niepowodzenia - czyli można z nimi walczyć (!) - podobnie jak szatan, który chce być Bogiem, ale nim nie jest; chce panować nad wszystkim ale to tylko prawdziwy Bóg potrafi.
  • edytowano lipiec 2012
    Masoneria czyli sztuka królewska to sztuka zdobywania, utrzymania i sprawowania władzy. Demokracja to fasada za którą kryją się organizacje masońskie. Demokratycznie z masonerią jeszcze nikt nie wygrał. Masonerię moze pokonać wyłącznie silna autorytarna katolicka jednostka - król, caudillo, itp.
    Masoneria może popierać demokrację ale również oswieconą monarchię lub dyktaturę. Grunt by pociągać za sznurki.
  • edytowano lipiec 2012
    Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości, czy masoneria istnieje, to proponuję ciekawy program Pospieszalskiego:
  • No ale Ty nie masz wątpliwości! :))
  • no cóż, z googla:
     - freemasons - Około 12,400,000 wyników
     - janusz palikot - Około 2,330,000 wyników

    Czy Janusz Palikot istnieje ?
  • "Macierewicz ekskomunikowany"? gdzie o tym słyszałeś?
    Nic nie musiałem słyszeć, widziałem jak uczestniczy w obrzędach masońskich ergo jest ekskomunikowany,
  • Skoro widziałeś, też musiałeś w tych obrzędach uczestniczyć, czy nie tak? :))
  • Dr. Stanisław Krajski - Masoneria i Scjentologia
    http://gloria.tv/?media=307454
  • edytowano lipiec 2012
    Z tymi ekskomunikami, to jest problem wielki. Które z nich jeszcze obowiązują?

    np. II Sobór Laterański:
    XXIX.O kusznikach i łucznikach
    Zakazujemy pod karą anatemy, aby na przyszłość posługiwano się w walce przeciwko chrześcijanom i katolikom śmiercionośną i Bogu nienawistną sztuką, jaką jest używanie kusz i łucznictwo.

    Wyborne. Zapewne chodziło o zabijanie "z daleka". Ciekawe, czy karabiny maszynowe się kwalifikują?


    III Sobór Laterański
    4. Ponieważ niektórzy świeccy zmuszają ludzi kościoła, nawet samych biskupów, aby stawali przed ich trybunałami sądowymi, nakazujemy, by ci, którzy ośmielą się uczynić to w przyszłości, byli wykluczeni ze wspólnoty wiernych.

    Dotyczy obecnych sędziów?


    71, 19. Ponadto, ekskomunikujemy oraz obejmujemy anatemą fałszywych i bezbożnych chrześcijan, którzy przeciwko samemu Chrystusowi oraz chrześcijańskiemu ludowi dostarczają Saracenom uzbrojenie, żelazo i drewno do budowy galer.

    Dotyczy sprzedaży broni do Iraku?



    I majstersztyk z Soboru Konstancjańskiego. Teza, której wyznawanie łączy się z anatemą:

    17. Lud może według swojego uznania upominać panów, którzy grzeszą.

    Dotyczy udzielajacych się w wątku Polityka?


    I z tegoż Soboru, z dedykacją dla posiadających w swoim umyśle niesprzeczny "integralny depozyt wiary", potępiona teza dotycząca zbawienia dzieci bez chrztu:

    "6. Twierdzący, że dzieci ludzi wierzących zmarłe bez sakramentalnego chrztu nie mogą być zbawione, są tępi i zarozumiali."
  • edytowano lipiec 2012
    I perełka dla wielo- i małodzietnych po menopauzie. Ktokolwiek twierdzi poniższe, podlega anatemie :)

    "15. Ludzie starzy, choć nie mają nadziei na potomstwo, mogą współżyć ze sobą z pragnienia dóbr doczesnych, z nadziei wzajemnego wsparcia lub z powodu usprawiedliwionej namiętności; gdyż współżyją po małżeńsku."
  • No to mamy sobory sobie przeczące! Yeah! :D
  • Nie, nie, nie, Pawle. Tylko wyjątkowy w swoim rodzaju sobór pastoralny jest sprzeczny z integralnym depozytem cudownie bytującym w umysłach niektórych. :D
  • edytowano lipiec 2012
    Masoneria czyli sztuka królewska
    taa... oni bardzo lubią takie szumne określenia i tytuły - podobnie jak "Wysoka Wiedza ..." (czytaj: ohydny okultyzm) "Wielki Mistrz" (czyli: wielki niegodziwiec/deprawator) "Najwyższy Zakon" (czytaj: moralne szambo) "Złota Jutrzenka" (czytaj: kościół szatana), "Królewska Sztuka" (czytaj: spisek/krecia robota), itd., etc. ...
  • @Anawim: Offtop: Z cz-wy jesteś? Z jakiejś wspólnoty?
  • edytowano lipiec 2012
    @Paweł od Oli

    już kiedyś się Ciebie pytałem, czy nie miałeś przypadkiem przezwiska Trollu, które porzuciłeś, skoro Cyranologia wkroczyła na częstochowskie salony wspólnotowe.

    Skoro tak, to się widzieliśmy w Maksie na Północy, gdzie po 1st byłem w grupie z Markiem Z i Anką P, a spałem u ks. Michała, mojego ziomka z rodzinnej parafii.
  • Wykład wygłoszony w ramach zajęć Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olkuszu 24 listopada AD 2011.
    Telewizja Fides et Ratio nie podziela zdania prelegenta jakoby masoneria była jedynie towarzyskim klubem
    .



    Proponujemy zapoznać się z poniższym dokumentem:

    http://docs6.chomikuj.pl/278765369,0,0,MASONERIA.doc

  • Masoneria czyli sztuka królewska
    taa... oni bardzo lubią takie szumne określenia i tytuły - podobnie jak "Wysoka Wiedza ..." (czytaj: ohydny okultyzm) "Wielki Mistrz" (czyli: wielki niegodziwiec/deprawator) "Najwyższy Zakon" (czytaj: moralne szambo) "Złota Jutrzenka" (czytaj: kościół szatana), "Królewska Sztuka" (czytaj: spisek/krecia robota), itd., etc. ...

  • @Paweł od Oli

    już kiedyś się Ciebie pytałem, czy nie miałeś przypadkiem przezwiska Trollu, które porzuciłeś, skoro Cyranologia wkroczyła na częstochowskie salony wspólnotowe.

    Skoro tak, to się widzieliśmy w Maksie na Północy, gdzie po 1st byłem w grupie z Markiem Z i Anką P, a spałem u ks. Michała, mojego ziomka z rodzinnej parafii.
    Ha, pamiętam. I co do porzucenia trolla i co do "cyranologii" - mylisz się, ale wniosek ciekawy, choć z dupy wzięty :P

    Ty żonaty/dzieciaty/wierzącopraktykujący, że tutaj?
  • Dobra, mam cynk, że i jedno i drugie i trzecie.
  • edytowano lipiec 2012
    Skąd takie cynki?

    Co do porzucenia trolla, to jakoś mi się nawet kojarzyło, że zmieniłeś maila z tego tytułu. No ale faktycznie, oswojonego trolla nie ma co porzucać :P
  • edytowano sierpień 2012
    Tym razem St. Krajski będzie w Krakowie 26.sierpnia o godz.18.00
    Klub Sarmacja, ul.św. Tomasza 8
    Wygłosi wykład pt. "Czy Polską rządzi loża P-3?"


  • Skoro widziałeś, też musiałeś w tych obrzędach uczestniczyć, czy nie tak? :))
    Nie, widzieć można za pomocą dóbr techniki. Ja widzę co użytkownicy w podległej mi sieci robią (tzn mogę widzieć) nie zerkając im przez ramię.
  • o Greg :) cześć 
    dawno Cię nie było :)
  • edytowano sierpień 2012
    Skoro widziałeś, też musiałeś w tych obrzędach uczestniczyć, czy nie tak? :))
    Nie, widzieć można za pomocą dóbr techniki. Ja widzę co użytkownicy w podległej mi sieci robią (tzn mogę widzieć) nie zerkając im przez ramię.
    Kamerę zainstalowano na sali, gdzie odbywały się obrzędy masońskie? Czy Macierewicz obserwował tylko czy włączał się w to? :))
  • Na jakiejs sali? Publiczny pogrzeb z masońskimi honorami to też obrzęd masoński.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.