Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdańsk i okolice - gdzie miło spędzić czas z dziećmi, gdy pogoda nie jest do plażowania - propozycje

2»

Komentarz

  • Park regana nas morzem pomiędzy gdanskiem zaspa a przymorzem. Bardzo fajne miejsce tylko czasem mocno wieje, super plac zabaw.
  • My jeszcze często chodzimy do biblioteki w ch manhatan we Wrzeszczu, fajne miejsce i do maluchów i dla starszych dzieci.
  • Proszę o adres muzeum bursztynu.
    @Dorotak
    I to archeologiczne myślę że też ;)

    Ja pamiętam ze trzy czy cztery lata temu byliśmy na wycieczce w Stoczni.
    Jeździło się takim ogórkiem, świetnie opowiedziana historia z p. Wałęsą w roli głównej, o Solidarności, skokach przez płot itd. Bilety były bardzo tanie pamiętam.
    W tym roku też chcemy pojechać bo Leon prosił, do szkoły mu się przyda ;)
  • @elizarybka, Archeologiczne jest na ul Mariackiej, Bursztynu jest w starej katowni, w przedbramiu ul. Długiej.
    No i teraz działa jeszcze Europejskie Centrum Solidarności, ale słyszałam różne opinie;-) sama nie byłam jeszcze.
  • Ecs jest fajne ale mnie przytloczyla ilość informacji. 3 pierwsze sale sa super później jest juz dla mnie za dużo. Nie mniej dla pasjonatów super. Ma się takiego elektronicznego przewodnika ze słuchawkami i każdy sam decyduje ile wyslucha i jak długo będzie zwiedzal. Bilety mniej niż 20 zl. Na dole jest plac zabaw dla dzieci i restauracja. Ale nie wiem jak cenowo.
  • @Agnicha mam nadzieję że tak.
    W sierpniu jedziemy nad morze w okolice półwyspu Helskiego.
    :)
  • No i jeszcze oceanarium w Gdyni fajne dla dzieci, i dla doroslych
  • podbijam:) 

    ...głównie w celu spotkania :) będziemy w Kopalinie od 29 lip do 12 sierpnia.



  • Muzeum 2 wojny światowej 
    Podziękowali 1Berenika
  • @beatak byłaś w m. II wojny?
     Podobno dla dzieci się nie nadaje, zbyt brutalne, ale sama nie byłam. ..
    We wtorek zdaje się jest za darmo wejscie
  • Ja nie byłam. Ale znajomy był z dzieckiem i bardzo sobie chwalił.  Tam są specjalne wystawy dla dzieci.
  • Weronika chętnie się spotkamy, my teraz mieszkamy w Pruszczu Gdańskim.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.