Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ebay help!

edytowano lipiec 2012 w Pomagajmy sobie
Potrzebuję książki z ebaya, nie mam tam konta i nie ogarniam jak tam się kupuje. Czy ktoś może coś poradzić?

A może ktoś z Was ma to dzieło? :)

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=Augustinianism+and+modern+theology&_sacat=0

Komentarz

  • Wchodzisz na stronę z produktem, przewijasz w dół do "Shipping and payments" i wybierasz "Poland". Wtedy widzisz, ile będzie kosztować z wysyłką.

    Założenie konta nie jest trudne, możesz to zrobić na ebay.pl.
  • a tam nie jest jak na allegro, że jak ktoś nie ma gwiazdek to mu nie chcą wysłać?
    No i jakie trzeba mieć konto aby wpłacić dolarami?
  • Jak książka jest w UK lub do UK wysyłają, to ci kupię i wyślę.
  • Płacisz kartą lub przedpłatą przez PayPala.

    Nie sądzę, że kogoś interesuje liczba gwiazdek :)
  • Wyszło w przeliczeniu z wysyłką około 140,- zł.
    Mogę Ci zanabyć jak chcesz, mam konto na ebay i paypal.
  • Jak sprzedają za tę samą czy podobną cenę w Anglii, to się bardziej opłaca kupić w UK niż w Stanach. Dojdzie szybciej i masz pewność, że Ci mądry urząd celny nie ocli (w czasach, jak podczytywałam Rebelkę, to był tam wątek dziewczyny, którą wezwano do UC z powodu starej książki z Usiech).
  • 23 funty do UK, ode mnie przesyłka ok. 5 -10 funtów, zależy jak ciężka książka. Czyli ok. 150zł.
  • ok, dzięki za odpowiedzi i propozycję zakupu!
    Sprawdzę zatem jeszcze jedno miejsce gdzie ta książka może być co prawda po francusku w bibliotece, a jak nie będzie to z pomocy chętnie skorzystam. Najgorzej jednak, że to kurza twarz z UK jednak by szło, a ja ją muszę szybko mieć :(
  • Pamiętaj, że ode mnie idzie 1-2 dni dłużej niż z reszty UK.
  • Haku moja dośc szybko szła, około tygodnia.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.