Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Skurcze

edytowano sierpień 2012 w Pomagajmy sobie

Tata biega po domu,ryczy,stęka,nie daje rady.

Ma okropne skurcze .

Jak mogę Mu pomóc?

Amol i masowanie pomogą?

Komentarz

  • magnez w większej ilości? 

  • Całe opakowanie? ;)
  • Masowanie na pewno pomoże. Gdzie ma te skurcze? Czasem pomaga dociągnięcie stopy w górę, boli, ale pomaga. Trzymasz stopę i dociągasz ją od spodu w stronę kolana.

    A czasem taki ból jak przy skurczach, to moze być zapalenie przyczepów mięśni i wtedy bardzo boli i lekarstwa są potrzebne.

    Nie miał Twój tata wzmożonego wysiłku fizycznego?

  • Skurcze czego? Nóg? Jeśli tak, to masować. I dużo pić. Starsi ludzie często za mało piją i maja niedobory potasu.
  • Skurcze ud,biedny Krzyś,krzyczy z bólu.

  • Idę masować.
  • Magnez z wit. B6. Pilnie podać i podawać przez kolejne dni. Ale nie całe opakowanie na raz!!! 2 tabletki.
  • Potas, Magnez, Witamina B6, chociaz moja mama bierze Komlpeks, sok z pomidorow do picia - DOE mial taka od bonoftatrow herbatke na skurcze, ale to Ci moge wyslac jak wroce do domu dopiero
  • asmag -magnez z potasem
  • Potas tylko na receptę. Chyba, że z pomidorów.
  • Czekolada!!! :)) Regularne dawki, oczywiście dla zdrowia. 

    A pomidory naprawdę mają ten potas,to nie plotka. Jak ktoś ma wrażliwe serce to nie powinien przeginać z ilością.

     
  • a jakie pomidory? W ciąży czytałam, że jest spora różnica w przyswajalności z tych całych i z soków pomidorowych... Lubię soki pomidorowe:D
  • Pomogłam Tacie mocnym masowaniem(dzis mnie rece bolą) i Amolem (od Wandy)
  • Pomaga (mi przynajmniej) picie soków pomidorowych. Z leków polecam asmag
  • Woda Słotwinka do picia jest świetna!
  • edytowano sierpień 2012

    Hm. Radziłbym też sprawdzić poziom cukru.

    Powyżej 180 mogą występować silne skurcze.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.