Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

26.08.2012 gmina Wiązowna - zaproszenie na chrzest święty

edytowano sierpnia 2012 w Polecamy
Mała Marysia zaprasza serdecznie wszystkich forumowiczów na swój chrzest, który odbędzie się w uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej w dniu 26.08.2012 o godz. 11.00 w kościele p.w. św. Pawła Apostoła w miejscowości Zakręt w gminie Wiązowna www.parafiazakret.pl. Kto chciałby się pomodlić w tym dniu w intencji Marysi, niech przybywa. Przy okazji zobaczy nowy kościół, który nasza wspólnota parafialna wznosi w pocie czoła. Marysia będzie wdzięczna za dar modlitwy.

Komentarz

  • Będziemy się modlić, zwłaszcza, że w tym samym dniu, godzinę wcześniej w innym kościele tej samej gminy - dla odmiany starym, drewnianym i zabytkowym nasza wówczas 2,5 tyg. córeczka również wejdzie do wspólnoty Kościoła.
    Oczywiście też zapraszamy - jak ktoś chce zwiedzić gminę Wiązowna, ale bardziej polecamy się modlitwie :)
  • edytowano sierpnia 2012
    Także tego dnia naszej Anieli zostanie udzielony sakrament Chrztu Św. w kościele Św. Ducha w Szczecinie.

    Serdecznie zapraszamy :)
  • edytowano sierpnia 2012
    w którym to duchackim kościele przyjmowałam Komunię, Bierzmowanie i ślubowałam małżonkowi :)
  • U nas tego dnia setne urodziny Babci, będziemy pamiętać o Was w modlitwie.
  • A u nas odpust w parafii obok, do której z naszego kościoła zawsze rusza pielgrzymka z obrazem MB Częstochowskiej.
    Będziemy polecać nowych chrześcijan :)!
    k.
  • Windo_do_Nieba a jak Twoja córeczka ma na pierwsze imię? Będziemy się modlić w jej intencji, w intencji Anieli i Babci Maćkowej. W imieniu naszej Marysi dziękujemy za pamięć w modlitwie.
  • Kolwalko czy chodzi o Kościół p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Józefowie. Byliśmy tam w ubiegłym roku na odpuście.
  • Ojka wysłałam priv
  • Windo_do_Nieba odpisałam:))
  • a widziałam, dziękuję :)
  • Dziewczyny, Ojko i Windo, będę wtedy w Lublinie polecać Panu Bogu Wasze Małe Chrześcijanki :-))) Niech dorastają do świętości! Choć powiem - Ojko - że możliwość zobaczenia przy okazji mojego ulubionego ucznia...no cóż, co się odwlecze...:-)))
  • Pompejanko! to... nie uciecze. Dziękuję za modlitwę i do zobaczenia!
  • Ojko, czy możliwe, że poznałyśmy się dzisiaj w realu
    Poznałam dziś rano koleżankę Predikaty, mamę małej Marysi, która jutro będzie miała chrzest :) 
  • Będę pamiętać o wspomnianych najmłodszych dziewczynkach, jak również o sędziwej Babci Maćka na naszej mszy św o 10.30
  • @_Joanna_ zgadłaś, poznałaś dzisiaj Ojkę :)
  • edytowano sierpnia 2012
    gdzie się człowiek nie obejrzy, tam forumowicza spotka
    to już nie pierwszy raz w te wakacje...
  • _Joanna _
    No właśnie ;)
    A jednak zajrzałam;)
    Przesyłam buziaki i znikam

    :-h
  • Tak Joanno właśnie się poznałyśmy w realu:))
  • Danka, skąd wiedziałaś, że o Tobie myślę? ;)

    :-h
  • edytowano sierpnia 2012
    @_Joanna_ a ja się dowiedziałam od Predikaty, że Ty znów jesienią do Dworka/u - to przynajmniej 3 raz w ciągu roku...   ;)
  • :)
    drugi
    a Ty? wybierzesz się w X ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.