Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Makulatura na misje

edytowano sierpień 2012 w Pomagajmy sobie
Może już znacie tę akcję-ja dopiero teraz znalazłam informację. Zbierana jest makulatura - pieniądze ze zbiórki są przeznaczone na budowę studni przy misjach katolickich w Sudanie. W linku są informacje, gdzie i kiedy można makulaturę oddawać (m.in. Łódź, W-wa, Bydgoszcz, Szczecin, Legionowo i inne). Zachęcam, bo misje mi leżą mocno na sercu:


edit:poprawiłam adres linku-dzięki dziewczyny!

Komentarz

  • Znamy :) u nas co jakiś czas. Jak w grudniu postawili, to się porządnie "odgryzowaliśmy" z papierzysk ;).
  • No wlaśnie.
    A ja bylabym zainteresowana tematem, bo szukamy zbycia na mnóstwo tekturowych pudeł po różnym sprzęcie.
  • O, mam: http://www.katolickie.media.pl/publikacje/71-makulatura-na-misje/2769-makulatura-na-misje 
    MonikaN - będziesz dawać znać, kiedy tam u Was jakaś zbiórka będzie :)
  • O, dzięki-już zaraz zmienię-miałam na pulpicie chyba różne rzeczy otwarte i się machnęłam

  • Dzięki za czujność ^:)^
  • Dzięki, zaczynam zbiórkę :D
  • O, mam: http://www.katolickie.media.pl/publikacje/71-makulatura-na-misje/2769-makulatura-na-misje 
    MonikaN - będziesz dawać znać, kiedy tam u Was jakaś zbiórka będzie :)
    @Rosea, właśnie nie dokładnie słuchałam ogłoszeń ehhhh. Ale coś było, że od teraz raz w miesiącu, w co drugi czwartek. Zerknę zaraz w ogłoszenia. Strona nie działa. Męża poproszę, żeby się skupił na wieczornej Mszy i napiszę znów.
  • @Pompejanka - a znaczki jeszcze przyjmujesz?
  • Basju, w każdej ilości, kochana :-)))
  • no to w tygodniu pozbieram to co mi dano i wyślę. :)
  • Monika - zerkaj, zerkaj, bo ja mam pudeł stertę, przecież nie będę wzbogacać błońskiego ZUK-u ;)
  • Monika - zerkaj, zerkaj, bo ja mam pudeł stertę, przecież nie będę wzbogacać błońskiego ZUK-u ;)

    W czwarty piątek i sobotę każdego miesiąca.

  • @Pompejanka - a znaczki jeszcze przyjmujesz?
    Mogę zapytać, jakie? Bo może mam ;;)
  • edytowano wrzesień 2012
    Makulkatura, czyli co co najmniej 50% książek wydawanych przez "wydawnictwa katolickie" ? (Np Wydawnictwo Święty Wojciech wydaje ezoteryka Anselma Gruen'a )
  • @Pompejanka - a znaczki jeszcze przyjmujesz?
    Mogę zapytać, jakie? Bo może mam ;;)
    Jam nie Pompejanka, ale odpowiem. Znaczki pocztowe z pieczątka pocztową czyli zużyte ;)
  • Monika, to mi jeszcze napisz która to parafia (tzn. obawiam się że już kiedyś raz tam trafiłam - zawsze w takie miejsce trafię - jak się umawiałam z Meterem na przekazanie pewnej przesyłki na jakiejś stacji benzynowej... haha, a trafiłam na dogodne miejsce do zaparkowania pod takim dużym kościołem z czerwonej cegły - to tam?)
  • Monika, to mi jeszcze napisz która to parafia (tzn. obawiam się że już kiedyś raz tam trafiłam - zawsze w takie miejsce trafię - jak się umawiałam z Meterem na przekazanie pewnej przesyłki na jakiejś stacji benzynowej... haha, a trafiłam na dogodne miejsce do zaparkowania pod takim dużym kościołem z czerwonej cegły - to tam?)
    O, ja też się chętnie dowiem i nasza makulatura też pojedzie. :D
  • @Pompejanka - a znaczki jeszcze przyjmujesz?
    Mogę zapytać, jakie? Bo może mam ;;)
    Katia, tak jak Basja mówi-wszystkie podstemplowane, takie powycinane z kopert-segregujemy je na misje z dzieciakami. Jak coś, to pisz na priw.
  • Monika, to mi jeszcze napisz która to parafia (tzn. obawiam się że już kiedyś raz tam trafiłam - zawsze w takie miejsce trafię - jak się umawiałam z Meterem na przekazanie pewnej przesyłki na jakiejś stacji benzynowej... haha, a trafiłam na dogodne miejsce do zaparkowania pod takim dużym kościołem z czerwonej cegły - to tam?)
    Parafia pod wezwaniem Św. Kazmierza. Z czerwonej cegły, więc może to ten Kościół :). Jak byłaś u mnie, to bardzo blisko, jakieś 2-3 minuty na pieszo od domu naszego jest ten Kościół.
  • Ok, dzięki, to tam bo wiedziałam jak do domu wrocić  ;))
    Późno już było, to nie wpadłam się przywitać ;)
  • Ok, dzięki, to tam bo wiedziałam jak do domu wrocić  ;))
    Późno już było, to nie wpadłam się przywitać ;)
    Ale proszę Cię, nie żartuj. J. chodzi spać o 21:30, a my najwcześniej koło północy. Także zapraszam ilekroć będziesz w Pru :).
  • To nasza parafia była, trójkę najstarszych mamy tam ochrzczonych. :D
    A mieszkaliśmy raz pól minuty, raz 3, od kościoła. 
  • A podbiję, bo może komuś papierzyska jakieś zalegają :)
  • W Pruszkowie pod kościołem kontener stoi od piątku do poniedziałku rano.
    Rosea, kościoły z czerwonej cegły są dwa. Z tego co byłaś było bardzo blisko do autostrady czy trza było trochę podjechać? I raczej w centrum?
  • Blisko centrum, niedaleko MonikiN. Ciemno było, zamknęłam się w samochodzie, i starałam się nie rozglądać za mocno i nie wychylać - w końcu to Pruszków :P
  • Zgadza się. To Kazimierz.
  • Blisko centrum, niedaleko MonikiN. Ciemno było, zamknęłam się w samochodzie, i starałam się nie rozglądać za mocno i nie wychylać - w końcu to Pruszków :P
    Bałaś się, że wyjdę na wieczorny spacer ;) ?
  • Mieszkaliśmy najpierw przy Kopernika, a potem przy Prusa, spokojnie było.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.