Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Płytki ARh-

edytowano sierpień 2012 w Pomagajmy sobie

Drodzy, potrzebne pilnie płytki krwi ARh- w Łodzi. Mateusz, 11 lat, uczeń mojej koleżanki, jeszcze przed wakacjami zdrowy chłopak, ma b szybko postępujący nowotwór (późno wykryty, nie dawał sygnałów). Miał 2 chemie, po drugiej wylądował na OIOMie. I właśnie drastycznie spadły mu te płytki.

Proszę Was też o modlitwę za Mateusza

Komentarz

  • @AgaMaria - ja mam ARh- i jestem honorowym krwiodawcą. Jeśli masz pomysł, w jaki sposób mogłabym się przydać, to dysponuj moją osobą.
  • O, Katarzyno, dzięki za odzew. Piszę priv.

  • Katarzyna
    =D>
  • ja tez mam A-, ale nigdy nie oddawalam. najwczesniej za tydzien mogłabym spróbowac
  • Za Mateusza +++++
  • Drodzy, dzięki za odzew i za wsparcie modlitewne. Dziś wieczorem koleżanka, która uczyła tego chłopca ma się skontaktować z jego mamą i dopytać o stan chłopca, i o formy pomocy.

    Dzięki

  • Drodzy, okazuje się, że krew czyli płytki dla Mateusza można oddać tylko w Łodzi. Bardzo dziękuję też w imieniu jego mamy za modlitwę. Chłopiec jest w stanie "stabilnym ale poważnym".

    Zdaje się, że wybudził się ze śpiączki, ale nie może mówić, ma niedowład rąk i nóg...

    Jezu ufam Tobie

  • AgaMaria ja mam ARh-, nigdy jeszcze nie oddawałam krwi, ale jak coś pisz  na priv...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.