Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Samochody rodzinne 6-9 osobowe

16781012

Komentarz

  • Karolinka powiedział(a):
    @Agmar
    sharana  dostaniesz z napędem 4x4, benzynka 
    ale ja nieobiektywna jestem bo dla mnie to auto nie ma wad
    sharan  to ALHAMBRA 

  • wiesz na tych technicznych tematach to ja tak sobie się znam
    ufam, że jest jak piszesz

    dla mnie fajne autko, zawiezie mnie tam gdzie chce z bagażem jaki chcę 
  • Karolinka powiedział(a):
    wiesz na tych technicznych tematach to ja tak sobie się znam
    ufam, że jest jak piszesz

    dla mnie fajne autko, zawiezie mnie tam gdzie chce z bagażem jaki chcę 
    ile pali
  • mąż  mówi 6l/100
    nominalnie 5-7/100
  • Karolinka powiedział(a):
    mąż  mówi 6l/100
    nominalnie 5-7/100
    Karolinka powiedział(a):
    mąż  mówi 6l/100
    nominalnie 5-7/100
    w benzynie,jaki silnik
  • nie, nie
    diesel
  • Alhambra w trasie pali naprawdę mało. Gorzej w mieście.
  • Karolinka powiedział(a):
    nie, nie
    diesel
    ok ,ona szuka benzyne
  • wiem
    tez znajdzie
    to dobre auto
  • Karolinka powiedział(a):
    wiem
    tez znajdzie
    to dobre auto
    spalanie bedzie duzo
  • tryk powiedział(a):
    Karolinka powiedział(a):
    wiem
    tez znajdzie
    to dobre auto
    spalanie bedzie duzo
    Spalanie do 15l/100 km dopuszczam, obecne wiekowe Volvo ciągnie w gazie ok 13-15 w zimie 
  • edytowano listopad 2019
    Gadaliśmy z mechanikiem, odradził nam napęd na 4 bo to taki pseudo napęd i i tak nie poradzi sobie na naszym wyjeździe, tu musi być oddzielna skrzynia i coś jeszcze typowa terenówka, ale ona z kolei nie nadaje się w trasy więc trzeba pomyśleć o wymianie vitary na opcję 7 osobowa a auto normalne drugie 7 osobowe i akurat się trafił ładny Sharan w benzynie i kupiliśmy, zobaczymy jak się sprawdzi :) 
    Podziękowali 1Karolinka
  • Bea powiedział(a):
    Sharan ma uciąg  :D
    Powinien dać radę
    Jak moja gruba dupke uciagnie to już dobrze :) 
  • @Agmar
    co myśmy tam wozili to szczyty szaleństwa: 3 duże psy, rowerek, całkiem spory traktorek, leżaki i ekwipunek wycieczkowy, objętościowo on ma spory tył

    nie wspomnę o dmuchańcach na plażę, których nie rozpompowaliśmy
    Napisz potem jak się jeździ!
  • @Karolinka to jak my volvem, materiały na budowę, pustaki, meble lodówki....ale czesci wyeksploatowane tak drogie że już chyba na szrot pójdzie. Dam znaz jak się jezdzi, narazie trzeba papierologie ogarnąć ale wsiadłam i mój rosnący brzuch ma dużo miejsca jeszcze a to już duży plus :) 
    Podziękowali 1Karolinka
  • @Agmar a co to za volvo?
  • @Karolinka V70 wersja 1 :) 
  • My też mamy od kilku miesięcy Sharana benzynowego już prawie pełnoletnie i kocham to auto za komfort jazdy i ilość miejsca (nas jest pięcioro). I już żadne manewry nim nie są mi straszne  :D
    Podziękowali 1Karolinka
  • edytowano listopad 2019
    Bea powiedział(a):
    Sharan nawet zgniły jest niezawodny

    Zemsta DeLoreana - niezniszczalny samochód (sześcioosobowy):

  • edytowano listopad 2019
    @Hania no właśnie za zgnilizna i rdza trochę przerażają, w Volvo nie było mowy o czymś takim, wczoraj na przeglądzie gość mówi zawieszenie igiełka ale na spód będzie trzeba dać grubsza blachę :joy: od razu mi sie przypomniał nasz wiekowy polonez :) zaprawka na zaprawkę :) 
  • @Karolinka już po pierwszej jeździe i powiem tak: jako pasażer super wygoda, do jazdy za kierownicą bede musiała się przyzwyczaić bo jednak całkiem inaczej niż Volvo choc długość podobna. 
    Podziękowali 1Karolinka
  • Sharan ma grube blachy, facet z pomocy drogowej mówił, że gdy pracował na szrocie wolał ciąć dostawczaka niż sharana
  • Czy są może jacyś szczęśliwi posiadacze peugeot 807? No właśnie, czy są z nim szczęśliwi? :)
  • my mamy bliźniaka czyli Citroen C8 i jesteśmy bardzo zadowoleni:-)
  • @Aneczka08 a używacie trzeciego rzędu foteli? Da się tam bezkompromisowo zamontować foteliki dla dzieci (są normalne pasy)? Jak otworzy się trzeci rząd to jest jeszcze miejsce na wózek czy bagaże na wakacje? 
  • My mamy zarejestrowany ten samochód na 8 osób aczkolwiek mamy w nim tylko 6 foteli. żeby było 8 miejsc w ostatnim rzędzie musi być specjalna kanapa a jeżeli jest siedmioosobowy w ostatnim rzędzie są dwa normalne pełnowymiarowe fotele. montuje się na nich foteliki tak samo jak w pierwszym czy drugim rzędzie to nie są takie małe foteliki w bagażniku tylko zwykłe no może miejsc na nogi dla wielkiego faceta tam za wiele nie ma ale dzieci spokojnie mogą tam siedzieć. 
    pytanie jaki wózek bo jeżeli taki pełny duży wózek to jednak będzie problem w bagażniku natomiast spacerówka typu McLaren spokojnie tam wchodzi i wożę ją tam w zasadzie na okrągło. 

    Ile osób planujecie wozić tym samochodem? Jeśli miałoby być zajęte wszystkie fotele to jednak sugeruję bagażnik na dach no i z dużym wózkiem byłby problem. mój mąż to jest mistrzem pakowania IV bagażnik z tyłu oraz miejsce między fotelami w trzecim rzędzie spokojnie pakuje ogromne ilości bagażu z tym że już wtedy nic nie widzisz przez tylną szybę.

    na bagaż podręczny wykorzystujemy puste miejsce w drugim rzędzie bo brakuje nam tam jednego fotela z boku.
  • z tym że mój mąż zmieścił pełnowymiarowe drzwi 200 cm na 90 cm w Toyocie Yaris sam jechał jako kierowca wszystkie drzwi miał pozamykane!! także tego B) moim zdaniem on jest w stanie zmieścić wszystko i wszędzie.
  • O ja! Ale fajnie z tymi fotelami! 

    I fajnie, że można go w razie czego zamienić z 7 na 8 osobowy :) 

    Wózek to pewnie jakąś spacerówkę tylko nie chciałabym znów być zmuszona szukać jakiejś miniaturki, bo mi do auta nie wejdzie. 

  • Tylko sprawdź jak będziesz kupować na ile jest zarejestrowany. bo jak na 7 to pewnie trzeba wtedy coś zmieniać żeby mógł być dalej na 8 nasz od początku był zarejestrowany na 8 ale wiem że nie wszystkie tak mają mimo że są przystosowane. te kanapę trzeba kupować używaną i najtańsza nie jest bo jak szukaliśmy to około 1500 zł plus za dwie stówy transport ale my nie mamy potrzeby żeby samochód był na 8 osób.


    Podziękowali 1Hope
  • @Hope a nad Grand Espace nie zastanawialiście się?  :) on jeszcze za ostatnim rzędem foteli ma trochę miejsca i można spakować wózek bez problemu. Bo sam Espace to już kiepsko, fotel w ostatnim rzędzie jest praktycznie przy klapie od bagażnika...  :/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.