Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • Eee, myślałam, że będzie tu zdjęcie jakiegoś mięśniaka :P
  • Federacja R. do słabeuszy nie należy ;)
  • sowiety dla niepoznaki zwane obecnie federacją r. stoją na glinianych nogach ale są mistrzem propagandy i manipulacji dlatego wielu daje się na to nabrać. unia tfu europejska również. rosja jest w kryzysie, demograficznie zagrożona, jej monopol na paliwa jest zagrozony, dlatego coraz agresywniej dziala na arenie miedzynarodowej. a wizerunek robi swoje.

    w sumie to powinnam to pisac w watku Kącik Małego Rusofoba... albowiem rusofobem jestem modelowym (chociaż język mają pięknyyy... a ja lingwistycznie odchylona ;)
  • sowiety dla niepoznaki zwane obecnie federacją r. stoją na glinianych nogach ale są mistrzem propagandy i manipulacji dlatego wielu daje się na to nabrać. unia tfu europejska również. rosja jest w kryzysie, demograficznie zagrożona, jej monopol na paliwa jest zagrozony, dlatego coraz agresywniej dziala na arenie miedzynarodowej. a wizerunek robi swoje.

    w sumie to powinnam to pisac w watku Kącik Małego Rusofoba... albowiem rusofobem jestem modelowym (chociaż język mają pięknyyy... a ja lingwistycznie odchylona ;)

    >:D<
  • hymm... a po prawej reklama: tanie hotele w Tbilisi :D
  • edytowano wrzesień 2012
    sowiety dla niepoznaki zwane obecnie federacją r. stoją na glinianych nogach ale są mistrzem propagandy i manipulacji dlatego wielu daje się na to nabrać. unia tfu europejska również. rosja jest w kryzysie, demograficznie zagrożona, jej monopol na paliwa jest zagrozony, dlatego coraz agresywniej dziala na arenie miedzynarodowej. a wizerunek robi swoje.

    w sumie to powinnam to pisac w watku Kącik Małego Rusofoba... albowiem rusofobem jestem modelowym (chociaż język mają pięknyyy... a ja lingwistycznie odchylona ;)
    czyż nie powinniśmy tej słabości wykorzystać ?

    (no i  nie sowiety, a Rosja, z oczywistych sentymentalnych względów  odwołująca się w propagandzie do zwycięstwa w II wojnie św.)
  • powinniśmy wykorzystać. dlaczego nie wykorzystujemy? bo rządzą nasza Ojczyzną zdrajcy. ci, którzy próbowali wykorzystać w większości zostali ZAMORDOWANI w Smoleńsku. i nie zamierzam tego, co napisałam,  odszczekiwać. amen.
  • Było to prostu straszenie Gruzji, żeby wiedzieli kto tu rządzi i rozdaje zabawki w piaskownicy. W sumie sytuacja smutna i wiadomo, że ten kraj w konfrontacji z FR nie ma szans. Ale mimo wszystko to dzielny naród.
  • edytowano wrzesień 2012
    powinniśmy wykorzystać. dlaczego nie wykorzystujemy? bo rządzą nasza Ojczyzną zdrajcy. ci, którzy próbowali wykorzystać w większości zostali ZAMORDOWANI w Smoleńsku. i nie zamierzam tego, co napisałam,  odszczekiwać. amen.
    no to wpis Randolpha z ivrp.pl:

    "Jak tutejszy rusofil protestuję przeciwko
    negowaniu sprawiedliwego, a przede wszystkim arcyczytelnego podziału na
    Niemców i Sowietów.





    Bolszewizm jest ciałem obcym i jako taki został Rosji wszczepiony
    przymusowo. Przeszczep długo nie chciał się przyjąć, trzeba było przez
    dwie dekady regularnie upuszczać morze krwi, a i tak w 1941 roku
    wszystko balansowało na granicy odrzucenia.





    Zupełnie inaczej sprawy miały się z Rzeszą. Malarza wybrano w
    demokratycznych wyborach dzięki głosom gminu ale także dzięki poparciu
    przemysłowców i finansjery. Malarz miał poparcie obywateli praktycznie
    do samego smutnego końca. Grabienie kolejnych krajów i wyzyskiwanie
    kolejnych narodów, metodami pokojowymi lub wojennymi, spotykało się z
    pełną aprobatą większości Niemiaszków. Jesienią 1939 r. za
    uderzeniowymi dywizjami Wehrmachtu nie stały - z odbezpieczoną bronią
    maszynową - formacje będące odpowiednikiem wojsk wewnętrznych NKWD i nie
    musiały nikogo zachęcać do walki."

    http://ivrp.pl/viewtopic.php?p=277888&sid=54a499930b0b8570836dfb98cc3e32b2#277888

    a co do braku/niemożności wykorzystywania, to jest to po części prosta konsekwencja przynależności do UE - np. po zamknięciu przez Geremka wschodniej granicy Łódź się chyba do tej pory nie wygrzebała.
  • bo rządzą nasza Ojczyzną zdrajcy. ci, którzy próbowali wykorzystać w większości zostali ZAMORDOWANI w Smoleńsku.
    =====================================
    1. rządzą ci, którzy zostali demokratycznie wybrani
    2. w demokracji o wyniku wyborów decydują media
    3. media w Polsce są raczej zależne od Zachodu
  • ad. 3 od Niemców
  • ad. 3 od Niemców
    banki -> pieniądze -> media
  • czyli wychodzi na to, że Zachodowi na rękę jest, że jesteśmy strefą wpływów ruskich i praktycznie po raz kolejny sprzedali nas sowietom. smutne ale chyba prawdziwe.


    "Bolszewizm jest ciałem obcym i jako taki został Rosji wszczepiony
    przymusowo. Przeszczep długo nie chciał się przyjąć, trzeba było przez
    dwie dekady regularnie upuszczać morze krwi, a i tak w 1941 roku
    wszystko balansowało na granicy odrzucenia."

    W Rosji upuszczanie krwi rosyjskiej jest elementem krajobrazu. Tak tam po prostu jest. Bolszewizm zrobił to po prostu na większą skalę. W Rosji rządzi się batem.

  • W Rosji upuszczanie krwi rosyjskiej jest elementem krajobrazu. Tak tam
    po prostu jest. Bolszewizm zrobił to po prostu na większą skalę. W Rosji
    rządzi się batem.
    =============================================

    hm, może się nie znam, ale ostatni raz przed rewolucją, na większą skalę, to chyba było za Groźnego.
    Bolszewizm, ciało obce w Rosji, pobił wszelkie rekordy (wszechświatowe) w tym względzie
  • hm, może się nie znam, ale ostatni raz przed rewolucją, na większą skalę, to chyba było za Groźnego.
    Bolszewizm, ciało obce w Rosji, pobił wszelkie rekordy (wszechświatowe) w tym względzie
    chodziło mi o to, że w Rosji nie ma kompletnie żadnego szacunku dla człowieka. mniejszych od siebie się gnębi. jak jesteś małym żuczkiem i nie masz kogo gnębić to kopiesz przynajmniej psa. "Listy z Rosji" markiza de Custine (chyba tak się to pisze) polecam. O carskiej Rosji ciągle aktualne. Mniejszych gnębić i zgnoić a większych wielbić i bać się ale jak się okazja nadarzy to się odegrać i gardło poderżnąć, paskudnym panom i kułakom.

    Ruscy nie mieli nigdy rycerstwa, które byłoby dla innych wzorem cnót, znanych w zachodnim świecie. np. obrona "słabych i uciśnionych?" "honor?" a co to? a po co? trzeba być sprytnym i kombinować i się nie wychylać, bo może być nieciekawie.

    a dlaczego bolszewizm jest ciałem obcym dla Rosji? skąd on się niby wziął? tzn. poza tym, że pomysł jest ewidentnie nadprzyrodzony, takie zło mogło być tylko z inspiracji złego. ale widać u ruskich trafił na podatny grunt.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.