Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Do sprzedania: dom dla rodziny wielodzietnej / Warszawa-Aleksandrów

edytowano wrzesień 2012 w Pomagajmy sobie
image

http://dom.gratka.pl/tresc/402-11348639-mazowieckie-warszawa-aleksandrow-drugi-podkowy.html

Znajomi wystawili na sprzedaż. Do kupienia dla fajnej rodziny, bo inaczej sąsiedzi się zapłaczą.

Komentarz

  • no dobra bierzemy ..tylko prosze obnizyc cene :D 
  • 600 i prosze zapakować :D 
  • Ale to nie ja sprzedaję :)
  • asiao ja mam dom za mniej niż 600 w wątku dom-jak to zrobić jest-polecam
  • edytowano wrzesień 2012
    a czemu sprzedają? wyszli z projektu? czy to ten sam wasz/"nasz" architekt od świdermajerów?
  • Wiesz, co powie Meter?
    To, co zawsze.




    ZA MAŁA DZIAŁKA.

    Chyba tylko rancho w arizonie go satysfakcjonuje.
  • Marcelina -

    W tej chwili ta działka ma trawnik przed domem połączony z trawnikiem sąsiadów z przeciwka, skądinąd bardzo fajnych i wielodzietnych. Myślę, że da się ten układ zachować. Jeżeli potrzebujecie większą działkę, to zapraszamy do nas :)

    Winda -

    Architekt ten sam.
  • Wyprowadzacie się do USA? ;)
  • Śpiochu, nie. Ale mam wrażenie, że Meter nie spocznie, póki nie znajdzie miejsca, skąd nie widać płotów.
    Każdy ma swoje naturalne środowisko. Jak kot w stodole, tak Meter w Bieszczadach. Może mieszkać-pomieszkiwać-gdziekolwiek, ale osiąść chciałby na pewno tam, gdzie wokół będzie szeroko.

    A ja z nim, co robić ;)
  • Też kiedyś miałem takie marzenia. Znam takie bieszczadzko-beskidzkie miejsca. Ciągnie mnie tam. Utopia.
  • Dodam jeszcze, że nieruchomość jest fajnie zlokalizowana. Okolica wiejska, ale w granicach Warszawy. W jedną stronę kilkaset metrów do lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, dzieci można zapisać na konie do pobliskiej stajni. W drugą stronę pięć minut marszu do pętli autobusowej, z której można łatwo dojechać do stacji w Falenicy i jechać dalej SKM-ką do centrum.
  • Maciek, toż Aleksandrów to Kambodża (jak zawsze mówiono w Falenicy ;) ).
    Normalnie wiocha mieszkać w Aleksandrowie :P
  • a czemu sprzedają? wyszli z projektu? czy to ten sam wasz/"nasz" architekt od świdermajerów?
    Bo tak im się składa w życiu, że muszą przenieść się w nieco inny region Polski.
  • U nas też jest Aleksandrów Łódzki OT. Przed wojną to nawet jutrzejsza patronka tam pracowała przez pewien czas...i było wielu starozakonnych też. Był cadyk z Aleksandrowa...

    ale to taki OT

    Niedawno byliśmy na wsi u znajomych, którzy z bloków wyszli, pobudowali się właśnie na wsi za Aleksandrowem, piękne dęby w okolicy, jeziorka, wzgórki, i anwet rezerwat przyrody, a także wykopaliska archeologiczne

    :P
  • Emilia, to się zmieniło. Teraz to ekskluzywna dzielnica.
  • Wiem Maćku :)
    Jak usłyszałam jakie tam są teraz ceny działek to się zachłysnęłam.
    A jeszcze pamiętam domy kryte strzechą...
  • Dodatkowy bonus dla nabywcy domu. Już w 2014 tuż za lasem ruszy największe po tej stronie Warszawy centrum handlowe w Góraszce.

    image
  • ... z widokiem na Pałac Kultury
  • Powiem tak. Obserwuje rynek nieruchomości od kilku lat - miałem pewne plany zawodowe z tym zwiazane ale ich nie zrealizowałem z powodu kryzysu światowego ;)
    Ceny nieruchomości poszły ostro w dół. Cena za ten dom jest ostro wygórowana. Moim zdaniem jest wart góra 700 - 750 tys.
    Skąd taki wniosek? Ceny mieszkań w przeciągu ostatnich dwoch lat poleciały 20% i nadal lecą w dół (przykłady: kawalerka na Muranowie 30m2 dwa lata temu 300 tys. obecnie 240, podobnie dwupokojowe na Bródnie 45m2 kiedyś 300 teraz 240. Trzypokojowe w Ząbkach z garażem 76m2 dwa lata temu 490tys obecnie 370 tys).
    Na razie takiego spadku nie widać w cenach domów i działek ale to tylko kwestia czasu. Ziemia była w czasie boomu budowlanego 2005-2007 o wiele bardziej przewartościowana niż mieszkania.

    Pytanie tylko jak poziom oznaczał będzie dno cenowe?
  • Tak a propos sąsiad sprzedaje mieszkanie 76m2 w Ząbkach z 2004r za 350 tys, zł + 20tys garaż. Samo centrum, wzystko na miejscu. Mieszkanie nie zaciszne ale rewelacyjnie skomunikowane. Wykończone po remoncie.
  • Śpioch bo cena podana w ogłoszeniach to pobożne życzenia sprzedającego ..może ktoś będzie miał i chciał za tyle kupić 
  • Wiem, wiem. Pytanie: czy ktoś rzeczywiście chce sprzedać czy tylko sonduje rynek?
  • Wiem, wiem. Pytanie: czy ktoś rzeczywiście chce sprzedać czy tylko sonduje rynek?
    Albo ani jedno ani drugie.
  • Patrz Pan, tego nie brałem pod uwagę ...
  • U nas też jest Aleksandrów Łódzki OT. Przed wojną to nawet jutrzejsza patronka tam pracowała przez pewien czas...i było wielu starozakonnych też. Był cadyk z Aleksandrowa...

    ale to taki OTNiedawno byliśmy na wsi u znajomych, którzy z bloków wyszli, pobudowali się właśnie na wsi za Aleksandrowem, piękne dęby w okolicy, jeziorka, wzgórki, i anwet rezerwat przyrody, a także wykopaliska archeologiczne :P
    Za Aleksandrowem Łódzkim to teraz sporo się ludzi buduje, szkoły przepełnione są...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.