Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Katowice, 11 maja

edytowano marzec 2008 w Polecamy
Informujemy wszystkich, że Msza Święta z uroczystym przyjęciem do Żywego Różańca Forum Frondy, związanym z wpisem do Księgi ŻRFF, wręczeniem poświęconych różańców i legitymacji, została ustalona na

11 maja 2008 roku o godz. 17:00 w kościele pod wezwaniem Świętego Józefa - Katowice Załęże, ul. Gliwicka 76.


Może byśmy się spotkali przy tej okazji także w naszym gronie?

Komentarz

  • ja się wybieram
  • Wprawdzie z Frondą mam niewiele wspólnego, ale chętnie skorzystałabym z możliwości spotkania. Jakieś 300 m od kościoła, w którym będzie Msza jest knajpka prowadzona przez Wspólnotę Dobrego Pasterza, świetne miejsce i świetna Wspólnota (charyzma w działaniu i charyzma o. Ryszarda Sierańskiego). Polecam jako miejsce spotkania przy herbatce czy kawce, mogę nawet zarezerwować miejsce, jeżeli będzie wiadomo ile osób chciałoby skorzystać (jeżeli będzie nas więcej)
  • Też się piszę na spotkanie, nawet jeśli z niewielką grupką. Katowice niedaleko, a mój udział w zlocie niepewny, więc chętnie skorzystam. A i msza w pięknej intencji. Do maja zatem:bigsmile:
  • Ja osobiście zamierzam przede wszystkiem spotkać się ze znajomymi z FF, jeśli będą dwa spotkania równolegle, to będę tylko na Frondowym.
  • FFondowicze, o ile wiem, zamierzają spotkać się na agapie po Mszy św. Możemy zatem zagospodarować czas wcześniejszy.
  • To chyba nawet lepiej, bo do domów nie zjedziemy późną nocą. Gdybyśmy spotkali się, jak proponuje Anetka, niedaleko kościoła, to ja mogłabym dojechać np. na 15.00. To dobra pora?
  • Chcę zabrać dwójkę dzieci i zastanawiam się, czy taka nasiadówka nie znudzi ich śmiertelnie. Może byśmy się umówili - o ile pogoda dopisze - na jakiś spacer? Może w tym parku w Chorzowie, gdzie się jeździ wyciągiem krzesełkowym?
  • W knajpie to się znudzą. Pytanie, czy my sobie pogadamy na wyciągu krzesełkowym?:bigsmile:
    przy ładnej pogodzie spacer nigdy nie jest zły. Zapytam dziś męża - on lepiej zna okolice, może coś zaproponuje.
  • Ach jak ja wam zazdroszczę tego spotkania...
    Ba ja tu więdnę towarzysko:cry:
  • Park w Chorzowie jest bardzo dobrym pomysłem. Do wyboru dla dzieci jest: Zoo (nasze dzieci uwielbiają dolinę dinozaurów), Planetarium i Wesołe Miasteczko, no i oczywiście kolejka linowa. A wokół bardzo duży park z dziesiątkami knajpek.
  • Park jest niedaleko kościoła na Załężu, jakieś 30 min pieszo, zoo trochę dalej, kolejka nie działa już od roku, bo nie ma pozwolenia i kasy na remont. Zoo to wyprawa na cały dzień, ale spacer po parku mogłby być świetny, szczególnie ze latem jest tam pięknie.
  • ja tez chętnie bym się z wami spotkała, pozdrawiam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.