Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wózek dla wysokiego

edytowano październik 2012 w Pomagajmy sobie
Mój syn jest wysoki i z większości wózków wystaje mu głowa. Do jeżdżenia to nie przeszkadza, ale do spania kiepsko. Myślę, że jeszcze z rok będzie korzystał z wózka, szczególnie u babci, gdzie w dzień mógłby sypiać w wózku na powietrzu.
Macie jakiś duży.
A i babcia ma fioła na punkcie spania na płasko, więc powinien się na jak najbliżej 180 rozkładać.
Ja zaś marzę o tym, żeby miał siedzisko montowane przodem i tyłem do kierunku jazdy.
Są takie cuda???

Komentarz

  • zapominajka, a ile syn ma lat i wzrostu?
  • zapominajko my mamy wózek do sprzedania, potem go umieszczę na bazarku, wydaje mi się że jest dość "długi" ale zmierz ile ma Twój synek to i ja zmierzę wózek może się zmieści :)

    siedzisko montowane i przodem i tyłem
  • emmaljungi maja dłuugie sidziska. Tyle ze drogie toto
  • Mody ma rok i 3 msc i pewnie 94 cm wzrostu, to z ubrań, bo ostatnio go nie mierzyłam. Ale ma krótkie nóżki, bo spodnie to nosi na 80cm.
    uJa czekam na bazarku na info.
  • edytowano październik 2012
    Wydaje mi sie, ze najlepszym rozwiazaniem z siedziskiem w obie strony jest raczka wozka (czy jak to sie nazywa) zamachowa (?) tzn. taka, ktora mozesz miec i z przodu i z tylu wozka. Super praktyczne, bo mozna zmieniac kierunek jazdy dziecka podczas spaceru jesli np slonce razi, albo wiatr wieje. To jeden ruch reki, siedzenia calego z dzieckiem w czasie spaceru raczej przemontowac sie nie da.
    Jezdzilam jakis czas takim wozkiem, zupelny no name, dlugi tez byl, no i tani (chyba 400 zl kosztowal). Warto isc do sklepu z wozkami i poogladac sobie to rozwiazanie.
  • A może taki?

    ogólnie fajny, ale nasz obecny ma 53 cm i to za mało

    zamierzam wybrać się do sklepu i pomierzyć z młodym

    ogólnie chciałabym taki, żeby było i dla noworodka, i dla starszaka, i jeszcze żeby dzieci mogły się zmienić podczas spacer
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.