Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gracie Lou - help

edytowano listopad 2012 w Pomagajmy sobie
Może ktoś pomoże
chciałabym nabyć płytę/płyty dvd z piosenkami Gracie Lou - to angielskie piosenki-wyliczanki dla dzieci, typu: Stary Donald, albo Głowa, ramiona, kolana, pięty... z dość prosta animacją. Mój 2-latek je uwielbia i widzę, że mu to wychodzi dobrze na wiedzę... Zdajet się, że w Polsce jest niedostepny, można kupić na wyspach, ewent. na niemieckim ebayu
Puszczają niektóre kawałki czasem na programie dla dzieci, tu taki krótki mix


Komentarz

  • Ja bym też była chętna na Gracie Lou - mogę się podłączyć?
  • Na brytyjskim Amazonie niedostępny.
  • jest w Australii np... tez wyspa ;)
  • ok, dzięki... dam znać za kilka dni, bo na razie jeszcze uruchomiłam rodzinę.
  • Windo_do _Nieba, ja nie mam rodziny do uruchomienia, a jestem naprawdę bardzo  zainteresowana. Czy w razie czego mogę się podczepić pod Twoją? W razie czego napiszę priv.
  • @agnodike5 zajrzyj sobie na www.ebay.de, wpisz gracie lou i ci wyskoczy lista płyt, w sumie sa 4. Popatrz na ceny, na tytuły w każdym voluminie i daj znać, czy reflektujesz na komplet czy jakąś jedną. Potem zmaltretujemy rodzinę lub mannę :)
    W jakiej części kraju mieszkasz?
  • edytowano grudzień 2014
    sprawa jest kiepska.. nawet na ebayu przesyłki idą z Australii za grube dolce za sztukę.
  • Patrzę na tytuł i zastanawiam się, czy "Lou" to jakaś nowa planszówka, bo chyba nie chodzi o Lou Reeda ;))
  • edytowano grudzień 2014
    :)
  • To znaczy,że co - jednak udało Ci się kupić? Bo te ceny, które ja widziałam, to zaporowe jak dla mnie. Daj znać proszę, czy są jakieś tańsze możliwości.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.