Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Książki Coveya

edytowano listopad 2012 w Pomagajmy sobie
Niedawno, na pewnym kursie polecono mi książkę Coveya:
image

Co o niej myślicie?
Autor jest mi absolutnie nieznany. A książka wygląda jak typowy poradnik w stylu- "Przeczytaj i zmień swoje życie już dziś!" albo "Twoje szczęście w twoich rękach", itd, itp...Już mi się nie podoba, ale byc może się mylę...
Bardzo się bronie przed takiego typu lekturami, od razu mnie odrzuca...Bo w większości z nich jest mocna psychomanipulacja.
Ale chodziło mi o poradnik, który pomoże mi lepiej organizować swój czas, bo ostatnio mam z tym problemy...

A z książek tego autora znalazłam jeszcze:
image
image

image
image


Komentarz

  • Mormon.  Czyli generalnie - obietnice szczęścia na tej doczesnej ziemi. Radziłbym ostrożność.
  • Tak podejrzewałam...
    Chciałam się tylko upewnić.
  • lekki niuejdżyk moim zdaniem, teoria pozytywnego myślenia itd to było już w latach 80tych w książkach DeMello, nic nowego, samodoskonalenie... typowo new-age owskie myślenie.
  • był już wątek o tym - polemizowałem wtedy chyba z Malią.

    Potwierdzam to co pisze Prayboy. Miałem nawet wąpliwą przyjemność uczestniczyć w szkoleniu opartym na 7 nawykach... Nie polecam katolikom.

  • Nie polecam katolikom.

    He..he...
    Właśnie katoliczka mi polecała...
  • mi też polecał znajomy jezuita... ale go nawróciłem :D
  • edytowano listopad 2012
    Mnie także katolicy polecali.
    A syn dostał od nich (chrzestnych) "7 nawyków skutecznego nastolatka".
    Czytali wszyscy oprócz mnie, Męża i Zuzi.

  • Ostatnio to przerabiam na własnej skórze ,więc te tytuły już mi śmierdzą .
    Dziś nawet bliskiej mi osobie mówiłam ,że ,,Twoje priorytety jak pieniądze ,sukces ,remont pochodzą właśnie z tych durnych książek ,bo nie znalazłaś w ogóle miejsca na rodzinę ,dzieci ,czy zdrowie czy inne tam przyziemne sprawy "

  • No to źle czytała.
  • Bo Covey zaleca umiescic rodzine i zdrowie na wiodącym miejscu. Dzieki niemu "odzyskalam" meza.
  • Bo Covey zaleca umiescic rodzine i zdrowie na wiodącym miejscu. Dzieki niemu "odzyskalam" meza.
    Nika, ale Covey ukazuje antropocentryczne podejście do życia.
  • Nie zauwazyłam.
    Dowody prosze 
    ;;)
  • Też chętnie zapoznałbym się z konkretną, merytoryczną krytyką.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.