Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wirtualna choinka

edytowano grudzień 2012 w Pomagajmy sobie
wiem, że zwłaszcza teraz jest sporo akcji, polecam również tę, ze szczególnym uwrażliwieniem na potrzeby rodzin (przedostatnia paczka)

http://www.wirtualnachoinka.net/

Komentarz

  • ^
    windą
    do nieba
  • powoli to idzie, a sprawa słuszna, więc podbijam, sama nie dam rady ;)
  • up, up, up, up... :)
  • braliśmy udział w tamtym roku i w tym też mamy zamiar więc podbiję ;) 
  • Fajna akcja :D
    Szkoda, że nie mam kasy :((
  • edytowano grudzień 2012
    mnie w tym roku nie stać :(
    penie lokalnie komuś pomożemy.
    Jak tak dalej pójdzie to chyba my taką paczkę będziemy dostawać..
    Parę dni temu byłam w Tesco; akcja - zbiórka żywności; ten wdzięczny tekst, że niektórych nie stać... Skądinąd święta prawda....








    Jestem dumna i blada, że opanowałam atak histerycznego śmiechu



    PS.W tym tygodniu już się nie kwalifikuję do wspierania - u mnie to falami chodzi ;)

  • edytowano grudzień 2014
    Miałam dziś wizytę świadków J. i nieopatrznie wpuściłam ich na posesję (myślałam, że to ktoś inny). Rozmowa była oczywiście o Bożym Królestwie i jak im wyjechałam cytatami, co to jest Królestwo Boże, a co to NA PEWNO nie jest, to oklapli, zawinęli się i poszli.
    Bo oni mi tu o dobrobycie i pełni zdrowia, a ja im o pokoju w sercu i zaufaniu Bogu oraz (na świeżo), że to Królestwo nie jest z tego świata... Najgorsze jednak, że idąc teraz do ludzi trafiają na podatny grunt, bo pierwsze słowa, jakie powiedzieli, to "w nawiązaniu do nadchodzących świąt i ich atmosfery, obietnicy itd..."
  • edytowano grudzień 2014
    up
  • jeszcze troszeczkę... trzeba się spieszyć...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.