Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co zamiast Bebilon pepti?....i które mm jest jeszcze refundowane

edytowano grudzień 2012 w Pomagajmy sobie
Może ktoś z as się orientuje,które mleko oprócz wyżej wymienionego jest refundowane...Moi chłopcy zaczeli bardzo ulewać więc odstawiłam Bebilon... i zakupiłam Bebiko po którym ustały ulewania.Ale przy żarłocznej dwójce suma sumarum wychodzi bardzo drogo .....

Komentarz

  • edytowano grudzień 2012
    Spytaj pediatrę albo farmaceutę. Parę lat temu z mlek dla dzieci uczulonych nutramigen był częściowo refundowany.

  • My kupujemy nutramigen 2 na receptę wychodzi po 3,80. Kupujemy 6 opakowań, w styczniu będziemy chcieli odstawić ją od mleka nocą. Jakby nam się udało będę mogła się podzielić receptą :D
  • Dziękuję za odzew...myślałam,że Nutramigen na receptę jest droższy ja za Bebilon na receptę płaciłam 11,50 zł za puszkę ,która przy 2 dzieci starczała na dobę .
  • Aha moje dzieci są wcześniakami tylko nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie ............
  • Fakt. Moja córa ma azs, ja jestem w  drugiej ciąży. Dermatolog napisała oświadczenie, że Ł. do 3 roku życia musi być na diecie bez jaj i krowizny i pediatra ma wypisywać recepte i tyle. Wzięłam to zaświadczenie skserowałam i kazałam pediatrze poświadczyć z oryginałem. Dostajemy recepty choć jakoś nie powiem, że pediatra jest szczęśliwa i miła jak mi je wypisuje... 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.