Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szkolenie z Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne I st

edytowano styczeń 2013 w Polecamy
może się komuś przyda :)


Firma ArtCart zaprasza na Szkolenie

Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne I st.

 

Uczestnicy nabędą wiedzę z zakresu stosowania ruchu jako narzędzia  w terapii zaburzeń rozwojowych, oraz posługiwania się nim we wspomaganiu rozwoju psychoruchowego dziecka o prawidłowym rozwoju. 

 

Oferta skierowana jest do nauczycieli, pracowników placówek oświatowych i opiekuńczych, osób pracujących na rzecz niepełnosprawnych, wychowawców świetlic środowiskowych i wszystkich zainteresowanych.


Komentarz

  • upnę , a co ;) 


    ceny niższe,  większa ilość godzin niż u konkurencji, świetny trener (jeden z pięciu certyfikowanych przez  ISCO w Polsce) i niepowtarzalna okazja poznania organizatora ;)
  • edytowano styczeń 2013
    @juka ;

    jeżeli w okolicy Twojej znajdą się chętni, mogę spróbować ustawić szkolenie :)

    poważnie :) rzecz do zrobienia 
  • @jukaa  

    idę na priv 
  • już niecały miesiąc został :) 

    są jeszcze wolne miejsca, zapraszam serdecznie :)
  • ach, z przyjemnością, ale tarapie to zuo, klaps wystarczy...
  • ja wiem, że zuo :) ale od tego zła byt firmy mej zależy :)


    jakby ktoś miał wolną intencję to bardzo, bardzo proszę o westchnienie



    pisałam do wszelkich placówek w powiecie żywieckim, bielskich , cieszyńskim
    zamieściłam info na znanych mi portalach ogłoszeniowych 

    mało ludzi się zapisało, 

    za mało , żeby szkolenie się odbyło 

    jak się odbędzie, ja zarobię na zusy i spokojność serca mieć będę przez jakiś czas :)
    wtedy taniej i więcej szkoleń bibułkowych dam radę zrobić, bo na platformę zarobię :D

    ładnie proszę 
  • a może macie jakieś pomysły marketingowe?

    po świętach osobiście zaatakuję placówki w Bielsku, choć sukcesów się nie spodziewam 


  • Sylwunia, a na fb się reklamujesz? Bym coś udostępniła.
  • Sylwunia, ja bardzo chętnie poszłabym na to szkolenie, już od dawna takiego szukałam, nawet kase bym znalazła, tylko termin mi baaaardzo nie odpowiada.
  • @Aneta- ;
    na termin ja juz nic nie poradzę, bo kobieta która to prowadzi, umawia się z prawie rocznym wyprzedzeniem 


    szkoda swoją drogą , liczyłam na Ciebie :( 


    @Marcelina - pewnie że reklamuję:) od dawna już , ale podbiję :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.