Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wartościowa sieć

edytowano styczeń 2013 w Pomagajmy sobie
I znów - jeśli coś takiego było, proszę o namiary  :-B

Mam propozycję, żebyśmy wklejali linki do stron z których można korzystać, kiedy szukamy kazań, rozważań, konferencji i rekolekcji w formacie mp3, a także innych plików i dokumentów mówiących o Bogu i religii.  

Ja ostatnio znalazłam coś takiego:


I znam jeszcze :
i


Czekam na Wasze  
:>

Komentarz

  • edytowano styczeń 2013
    XPiotra można też posłuchać i obejrzeć na tej stronie bardzo bogate archiwum

    http://www.dnoserca.pl/xpp/


    a na stronie która cytujesz www.kazaniaksiedzapiotra.pl ,którą robią nasi znajomi, można zapisać się na newsletter i dostawać powiadomienie jak pojawi się kolejne kazanie ze św. Anny. Polecam.

    I jeszcze http://www.youtube.com/user/dnoserca?feature=watch
  • nie muszę pytać:-), sama przez jakiś czas brałam w tym udział:).
    Dzięki temu, że zaczęliśmy te kazania nagrywać xP się zdecydował, że będzie to zawsze Msza o 15ej bo wcześniej to co tydzień się dopytywałam i dawał nam znać o której tym razem Msza. Ale w końcu stanęło na 15ej.

    Początkowo kolega stawał przy filarze no końcu kościoła i kładł dyktafon na głośnik, dlatego kazania z początku tzn od 2005 roku są takiej jakości jakiej są.

    Potem robiliśmy zrzutę na sprzęt i jest on bezpośrednio podłączany do (chyba) wzmacniacza w zakrystii. Dlatego jakość jest b. dobra. Wydaje mi się, że nagrywają całą Mszę i potem wycinają kazanie.
     
    Po kilku latach sprzęt się zużył i teraz jak już kazań xP słucha kilkanaście tysięcy ludzi, znowu była zrzuta, kupiliśmy wypasiony sprzęt i jeszcze xP dostał prezent na 25 lecie kapłaństwa:-)

    Jedna osoba nagrywa, ktoś inny obrabia i na końcu kolega wrzuca na stronę - to jest współpraca kilku osób.
  • TO na na Twoje ręce Aneczka wszystkim Wam składam podziękowania :)

    Wiadomo, ze mieszkamy w różnych miejscach i nie zawsze mamy "dostęp" do mądrych księży. A nawet jeśli mamy, to warto posluchać czegoś jeszcze.
    JAk tylko jestem w Warszawie staram się być w niedzielę na 15.00 w św. Annie, ale ponieważ nie jest to za często strona z kazaniami jest w ulubionych :D 
  • Aneczko08, rozumiem, że pływasz w Zatoce? :D
  • Aneczko08, rozumiem, że pływasz w Zatoce? :D
    dokładnie tak
    :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.