Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

.

edytowano listopada 2015 w Czytelnia
.
«1

Komentarz

  • Będzie zimno, mgliście i będzie pizgać niemiłosiernie. Zimowe kurtki.
  • edytowano stycznia 2013
    Mamy ten komfort, że blisko od plazy, więc i szybko wyjść można i szybko wrócić.
  • Nie no, ja Cię nie chcę zniechęcać, tylko uczciwie informuję.
  • Dobrze, dobrze, tego mi trza. :D
  • Ja uwielbiam morze poza sezonem. :) Oczywiscie ciepłe ubrania to podstawa, ale za to ten spokój i cisza. :x

    I wysokie buty, żeby piasek nie wpadła podczas długich spacerów :) 

  • Rękawiczki w tym czasie to podstawa,szalik i czapka tez;-)No i dobry krem na twarz ochronny i jakiś balsam do ust.
  • Savia, macie w domu wiatrołap? To weźcie z sobą. :)
  • Savia, macie w domu wiatrołap? To weźcie z sobą. :)
    No cholercia... nie mam ;)
  • W kwietniu już bywa bardzo ładnie, ale w marcu, jak w garncu
  • Ja też chcę nad morze,bardzo chcę nawet w lutym
    :-SS
  • To przyjedź. Kwatery puste stoją. ;)


    Patrzyłam na cenniki, bo mnie mąż z ekipą będzie odwoził i chciałabym by chociaż kilka dni zostali... I w tym sanatorium to by za jeden nocleg zapłacili.... uwaga! .... 370zł  :D

    No więc spuściliśmy z tonu i szukamy czegoś tańszego i jest szansa za stówkę, a może nawet mniej.
  • Już mamy zaklepany pokój... z widokiem na morze. ;;)
  • A może ktoś się wybierze? Jakaś mama z dziećmi? W marcu najwięcej jodu ;;)

    Bliziutko morza, dosłownie przy samej plaży namierzyłam pokoje 35zł dorosły, dzieci 10zł.

    Któraś chętna na wspólne spacery przy wzburzonym morzu?
  • A jaka miejscowość?

     

  • edytowano stycznia 2013
    Dąbki, koło Koszalina, najzdrowsza okolica :D
  • edytowano stycznia 2013
    pamiętam, żeś się na noc z rodzinką zapisała :)
    Och Bea, nie wiem czy wypali... wtedy byłam w ciąży, więc bezpardonowo bym męża wykorzystała by wiózł 500km, następnego dnia wracał 500km i walizki nosił. Ale moje realia życiowe się pozmieniały i... szkoda i kasy i jego/synów czasu na takie bezproduktywne jeżdżenie. No z chęcią bym się z Tobą spotkała i przegadała nockę, ale rozważam jazdę bezpośrednio komunikacją... Jeszcze nic nie wiem dlatego nie pisałam. Muszę nabrać rozeznania co i jak.
  • My do Ducatu jedziemy. Podobno jest super.

    No co dziewczyny? Nie skusicie się na jodowanie?  ;)

  • A jak to jest z takim sanatorium? Tzn jak się je załatwia? Moja Ł. jest azsowcem i mogłabym jej takie coś załatwić? Tylko mąż mnie straszy, że ona owszem może ale ja musiałabym ostro płacić za bycie z nią... Możecie powiedzieć jak to jest? z formalnościami? Ile sie czeka? i jak to z kosztami wynosi? 
  • Taja, mnie pobyt kosztuje 2300 z jedzeniem. Dwie cory za friko.  

    Jeśli chodzi o formalności to skierowanie wystawia pediatra. My skladalysmy w ostatniedni października.

  • Do sanatorium kierują dzieci gdy skończą 3 lata.
  • a no to wszystko jasne.. zacznę się ubiegać za 2 lata :D
  • Nie do końca tak @OlaN. My pierwszy raz byliśmy z M. jak miał trzy lata, ale były też młodsze dzici,
    Mój przydział:
    UZDROWISKOWE LECZENIE SANATORYJNE DZIECI W WIEKU OD 3 DO 6 LAT POD OPIEKĄ DOROSŁYCH,
    a wiec niekoniecznie wyssane z palca. Moze młodsze dzieci były ale nie na leczeniu?
  • Ze strony NFZ:

    Leczenie dzieci

    Dzieci od 3 do 18 roku życia mogą zostać skierowane na uzdrowiskowe
    leczenie szpitalne i na uzdrowiskowe leczenie sanatoryjne. Dzieci w
    wieku od 3 do 6 lat mogą być kierowane na uzdrowiskowe leczenie
    sanatoryjne pod nadzorem opiekuna prawnego lub same - wówczas kierowane
    są na leczenie w ramach leczenia szpitalnego dla dzieci. Leczenie
    sanatoryjne dzieci jest bezpłatne, opiekunowie natomiast ponoszą pełną
    odpłatność za swój pobyt. Dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej lub
    gimnazjum kierowane są na leczenie uzdrowiskowe przez cały rok,
    młodzież ponadgimnazjalna korzysta z leczenia uzdrowiskowego w okresie
    wolnym od nauki.

  • @Savia a w jakim terminie jedziecie?
  • @Savia a w jakim terminie jedziecie?
    Od 7 marca. Masz ochotę dolaczyc się do spacerowania po plaży?
  • myślę, myślę, bardzo chętnie bo luubie włóczyć się brzegiem morza po plaży.... oj kusisz:)
    Oj, Anula, byłoby cudnie! Dam Ci namiar na ten tani nocleg. Moje dziewczyny maja po jednym zabiegu dziennie, a potem free........ można się szwędać, słuchać szumu fal...

    Przedwiośnie ma być, leszczyna zmierza do kwitniecia, więc jest szansa, ze bedzie pięknie!
  • A napisz jeszcze na ile jedziecie, bo 8 marca mam zabieg w szpitalu i po tygodniu pewnie szwy ściągają, ale jak na dłużej jedziecie, to może się uda...
  • Zuza, pw pisze :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.