Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zwiadowcy

edytowano stycznia 2013 w Czytelnia
znacie? czytacie? polecacie? 

mój syn ostatnio przyniósł zainteresowanie ze szkoły, ja jeszcze nie czytałam i nie wiem czy pozwolić ;) 


jakbym gdzieś kojarzyła Waszą rozmowę o tym :)


Komentarz

  • A co to jest ?Jakaś seria książek ?
  • O,to chyba koszer - fantasy bez magii
    :)
  • no właśnie słowo kogoś  chciałam kto czytał , bo z recenzji wygląda nieźle :)
  • edytowano stycznia 2013
    Czytam - super jest. Skończyłam 8 część. Czyta się jednym tchem.

    Magii nie ma. Tzn. pojawia się, ale zawsze jest zdemaskowana, jako jakaś nieuczciwa sztuczka złych ludzi, dająca się racjonalnie wytłumaczyć.
    Promuje wartości jak przyjaźń, honor, uczciwość, męstwo. I zło jest zawsze ukarane. Ja uważam, że super.

    Mnie zaraziła @Pompejanka.
  • dzięki :) 


  • A dla w miarę rozgarniętej  prawie-10-latki byłaby O.K. ?
  • Uważam, że tak.
  • edytowano stycznia 2013
    Moj L (juz 10 latek) uwielbia, w wakacje przeczytał 7 części, potem w ciagu roku szkolnego skończył serie. Znaczył tez drużynę, tego samego autora i z niecerpliwoscią czeka na trzecią cześć.
  • o, mój 7,5 latek już czyta ostatnią lekturę obowiązkową przewidzianą na ten rok szkolny, to mu podsunę. Czyta jakby orzeszki chrupał - garściami
  • edytowano stycznia 2013
    Ja polecam, żebyście same też przeczytały, bardzo odprężająca lektura :)
  • Mój 11-latek przeczytał wszystkie tomy. Bardzo mu się podoba ta seria.
  • U mnie połknął całość i 12-latek i 10-latek, ja próbowałam, ale jakoś się nie wciągnęłam, jeśli polecacie to może jednak spróbuję raz jeszcze, teraz do karmienia przydałaby mi się odprężająca lektura niewymagająca wysiłku intelektualnego,ostatnio czytałam "Felixa, Neta i Nikę" :) 
  • czuję się dziwnie... bo ja to czytam albo lektury duchowe albo nic. Ostatnio nic
  • A ja tam czytam
    :bz

    Chociaż Zwiadowców akurat nie
    :P
  • Ja tego rodzaju ksiązki czytam tylko dzieciom, mnie by znużyło, a tak mam okazję sama się zapoznać i synowi poczytać. Niestety, on sam czytać po polsku nie chce. Leniwy albo naprawdę jest mu ciężko... 10 lat i męczy się czytając...

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.