Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak Wam się kręci?

edytowano kwiecień 2008 w Ogólna
image

Ponoć dla mózgów kreatywnych kręci się w prawo (zgodnie ze wskazówkami zegara), mózgi analityczne widzą odwrotnie. Jedno z bardziej frapujących zjawisk optycznych, dla tych którzy potrafią zmienić kierunek obrotu.

Komentarz

  • Widzę tylko piersi -jaki to mózg?
  • Dziwne, najpiewr kręciłą mi się w lewo, ale jednocześnie czytałam podpis i zaczęła się kręcić w prawo:shocked: A później juz celowo się przestawiłam, żeby kręciła się znowu w lewo...
  • Sorry Maciek,ale mi się kręci w obie strony, przez pewien czas w lewo, a później w prawo.To jakiś "pic na wodę"
  • Ale w lewo jakby wolniej i po pewnym czasie przeskakuje na prawo, najfajniejszy efekt jak celowo się próbuje przestawić z jednej strony na drugą, wtedy jakby się chwiała..
    Wystarczy przechylić głowę
  • A mi się kręci tylko w prawo:cry:
    Za nic w świecie nie mogę się przestawić na "w lewo". Cała pociecha w tym, że chyba jestem kreatywna:wink:
  • A ja właśnie przestałem być kreatywny, bo pani kręci się w lewo :cry:
  • Mi też nie pomaga przechylanie głowy- tylko w prawo mi się kręci:shocked:
  • A czy możemy prosić o interpretację wyników badania?
  • Ja też widzę, że w obie, trzeba tylko poczekać. Ale to chyba jednak ona zmienia kierunek.
  • Tylko w lewo. Widać moja kreatywność nie jest kwestią mózgu:wink:
  • u mnie raz tak, raz tak. Chciałam zmusić panienkę do kręcenia, jak chce ale nie wychodzi. Zmienia kierunek sama ;)

    Co do kierunku kręcenia: coś czytałam o odbiorze informacji przez prawą lub lewą półkulę (stąd różnica w kierunku kręcenia). Nie pamiętam dokładnie. Może ktoś wie więcej.
  • [cite] Rafał:[/cite]Widzę tylko piersi -jaki to mózg?
    Podobny do mojego. szkoda że czarna ;)
  • Ja widać jestem kreatywny analityk :bigsmile: bo u mnie zmienia kierunek dość często.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Taw, chyba nie jestes rasita?

    Gdyby byla w kolorze, moznaby doznac oczoplasu.

    T:bigsmile:
    Nieeeeee. Zwyczajnie lubię biały z błękitnymi żyłkami.
  • I błękitną krew?
  • U mnie kręci się w obie strony.
  • U mnie w prawo.
  • u mnie tylko w prawo, ufff :bigsmile:
  • Mnie tam kręci moja Żona... :) W obie strony :)
  • [cite] Socrat:[/cite]Mnie tam kręci moja Żona... :) W obie strony :)
    :thumbup:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.