Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dajcie mi głowę zdrajcy czyli Gowin nie jest już ministrem

edytowano kwiecień 2013 w Polityka

- Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zabezpieczają dokumentację w Ministerstwie Sprawiedliwości i Urzędzie Zamówień Publicznych - poinformował rzecznik CBA Jacek Dobrzyński. Sprawa ma związek z ewentualnymi nieprawidłowościami przy zakupie siedziby dla sądów w Gdańsku.

- Potwierdzam, że funkcjonariusze Biura są w ministerstwie. Działają na podstawie postanowienia prokuratora o wydaniu dokumentacji dotyczącej realizacji inwestycji pod nazwą Centrum Sprawiedliwości w Gdańsku – powiedziała TVN24 Joanna Dębek, naczelnik biura prasowego resortu sprawiedliwości.
Przebywający w Opolu minister sprawiedliwości Jarosław Gowin powiedział, że nie wie nic o działaniach CBA.









Bóg wybacza. Legia nigdy.Zemsta premiera na Gowinie za niedawne upokorzenie w Sejmie?
Myślę że będziemy świadkami przesuwania się ośrodka władzy w kierunku pałacu prezydenckiego. Zgrana karta rządowa już nie bierze, środowisko dawnej UD budowane wokół prezydenta... jeśli tak będzie to znaczy że Moskwa wygrywa z Niemcami, a jeśli walczą ze sobą to znowu przed nami historyczna szansa odzyskania PEŁNI wolności. 

Komentarz

  • edytowano luty 2013
    dokładnie. tak jak myślałem. Premier w Brukseli (ja o niczym nie wiedziałem) Gowin w Opolu.
    szkoda go, jak myślicie - poleci ze stołka? myślę że tak.

    naiwni ci co myśleli że premier puści mu to płazem bo się będzie bał że mu Gowin z 40 posłami odejdzie. Teraz to nikt z nim nie odejdzie bo przyzanałby się w ten sposób do popierania korupcji. Sprytne, chytre i przebiegłe posunięcie, ciekawe czy sam to wymyślił czy to prezent służb. 


    Chodzi o transakcję kupna 157 mln zł nowej siedziby gdańskiego Sądu Okręgowego. Zgodę na tę wynajęcie a potem na zakup kompleksu budynków o powierzchni 20 tys. m kw blisko centrum Gdańska wydał Jarosław Gowin.



    Myślę że będziemy teraz świadkami przesuwania się ośrodka władzy w kierunku pałacu prezydenckiego. Zgrana karta rządowa już nie bierze, zaufanie do prezydenta gigantyczne (bo go nie widać) zgolenie wąsów nieprzypadkowe hehe, środowisko dawnej UD budowane wokół prezydenta...  także środowisko agentury rosyjskiej - jeśli tak będzie to znaczy że Moskwa wygrywa z Niemcami, a jeśli walczą ze sobą to znowu przed nami historyczna szansa odzyskania PEŁNI wolności. 
  • mówiłam Wam, że lubię to forum? TV nie mam, gazet codziennych też nie, netowych wieści  nie czytam a wiem co się dzieje w Polsce i świecie. A rodzeństwo mnie uważa za wielce oczytaną i obeznaną :-B
    Prayboy dzięki :)
  • ^:)^
    do usług


  • niezły pomysł... tylko jak wytłumaczyć ludziom że się bierze na kandydata człowieka odpowiedzialnego za korupcję w swoim ministerstwie? myślę że załatwili niestety Gowina
  • Niemcy są z ruskimi dogadane. Słaba Polska leży zarówno w interesie jednych jak i drugich (od czasów saskich). Jeśli tam coś pęknie to i pęknie u miłościwie nam panującej PO. Na razie cienko to widzę. USA (i Izrael) chyba definitywnie wycofały się z jewropy środkowej porzucając swoich sojuszników z PiSu.
  • Mnie tam Gowina nie żal. Jest z dokłagnie tej samej gliny co Grupiński, Graś, Nowak i reszta tej szajki.
    Tylko obsługuje inny segment elektoratu.

  • Inna sprawa, że jest to ta część elektoratu PO, którą można jeszcze zagospodarować ... (och ta wstrętna demokracja!).
  • edytowano luty 2013
    Polecam niedawny tekst Ściosa:

  • Błagam Cię, Pray - Minister Spraw Wewnętrznych nie poleciał za aferę korupcyjną z cyfryzacją państwa, to Gowin też nie powinien polecieć i m.zd. nie poleci - zobaczysz. Mimo całej afery z Premierem.
  • To i tak są tylko pożydeczni idioci...
  • no i głowa spadła
  • druga dymisja w rządzie w ostatnich dwóch tygodniach...  

    „Panie Tusek, kończ Pan ten mecz!”

  • edytowano kwiecień 2013
    ciekawe jest  to że  to kolejny minister  ze „służb” (po Sienkiewiczu) 






  • Oooo, to już mi też coraz dalej do tej opcji...jak już Gowina wylali...
  • "No to pa - te trzy słowa zbliżają Polskę do XXI wieku" - napisał Kuba Wojewódzki przy zdjęciu byłego już ministra z Krakowa.   Normalnie plakać się chce :-((
  • Czemu mnie to nie dziwi?
     Gowin gdyby był konserwatystą nie byłby w PO. Koniec z listkiem figowym? A może wymiana na nowy - nie zużyty.


  • Miejsce Gowina ma zająć Marek Biernacki, prawdopodobnie jest również z frakcji konserwatywnej obyczajowo.

    Kim jest nowy minister?

    Marek Biernacki, prawnik, poseł na Sejm III, V, VI i VII kadencji, od 2002 roku jest związany z Platformą Obywatelską. Od lutego 2002 do października 2004 był wicemarszałkiem województwa pomorskiego, pełnił też do 2005 roku mandat radnego sejmiku województwa.

    Urodził się 28 kwietnia 1959 roku w Sopocie. W 1985 roku ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 1985-89 pracował naukowo w Muzeum Historii Miasta Gdańska i w Katedrze Kryminalistyki UG.

    Od 1989 do 1997 roku był asystentem na katedrze historii państwa i prawa polskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Od 1991 roku do 1997 roku był pełnomocnikiem Likwidatora Krajowego majątku byłej PZPR w Gdańsku. Wygrał 8 procesów o bezprawne zagarnięcie mienia po PZPR przez SdRP, po czym został usunięty przez rząd Włodzimierza Cimoszewicza. Był członkiem gdańskiego Klubu Myśli Politycznej.

    Od roku 1980 był związany ze środowiskiem Młodej Polski. W latach 1982-89 działał w podziemnych strukturach NSZZ "Solidarność". W 1997 roku był członkiem-założycielem Ruchu Społecznego AWS.


    http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/426470,marek-biernacki-za-jaroslawa-gowina-w-ministerstwie-sprawiedliwosci.html
  • edytowano kwiecień 2013
    Wczoraj, do południa Premier miał konferencję prasową.
    Na pytanie dziennikarza - jakie ma zdanie o kandydaturze Gowina na przewodniczącego PO?
    Odpowiedział - do tego trzeba być kimś wybitnym. :))
  • Wczoraj, do południa Premier miał konferencję prasową.
    Na pytanie dziennikarza - jakie ma zdanie o kandydaturze Gowina na przewodniczącego PO?
    Odpowiedział - do tego trzeba być kimś wybitnym. :))
    Też mnie to rozbawiło.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.